Розділ 1. Вступ

Тип гри:

Стратегія, гра в кістки

Можлива кількість гравців:

Два

KJumpingCube — проста тактична гра. Ви можете грати з комп’ютером або іншою людиною, можна також просто налаштувати гру між двома комп’ютерними гравцями і спостерігати за нею.

Спостереження за грою може бути корисним, якщо ви ще ніколи не грали у KJumpingCube. Докладніший опис гри можна знайти у розділі поширених питань та відповідей на них, питання «Як навчитися грати?».

Ігрова дошка складається із клітинок з крапками. На початку гри на кожній з клітинок буде лише одна крапка, у клітинок не буде власника. Клацання на незайнятій клітинці зробить цю клітинку власністю гравця і збільшить кількість крапок на клітинці на одну. Переможцем буде той гравець, який завершить гру власником всіх клітинок. Гравці роблять ходи послідовно.

Гравці можуть робити ходи з додаванням крапок на нейтральні або власні клітинки. Для додавання крапки слід навести вказівник миші на відповідну клітинку і клацнути лівою кнопкою миші.

Єдиним способом захоплення клітинок суперника є збільшення кількості крапок у клітинці до значення, що перевищує гранично можливе. Таке перевищення призводить до розсіювання крапок з клітинки на сусідні клітинки, які після цього переходять у власність гравця, навіть якщо до цього належали його супернику.

Іноді кількість крапок на сусідній клітинці також перевищує максимальну можливу, що призводить до каскаду ходів, які поширюються на всю дошку.Значна кількість клітинок змінюють свого власника, що робить гру KJumpingCube складною і цікавою.