Розділ 2. Як грати

Мета:

Захопити всі клітинки на ігровій дошці.

Одразу після запуску KJumpingCube переходить до режиму гри, отже, ви можете одразу розпочати гру. Якщо першим гравцем є комп’ютерний гравець, вам слід клацнути кнопкою миші, щоб розпочати гру.

Якщо ви ще ніколи не грали у KJumpingCube, спробуйте поспостерігати за декількома іграми між двома комп’ютерними гравцями. Докладніший опис гри можна знайти у розділі поширених питань та відповідей на них, питання «Як навчитися грати?».

Ваш хід полягає у наведенні вказівника на вільну клітинку або клітинку, якою ви вже володієте, з наступним клацанням лівою кнопкою миші. Якщо ви виберете вільну клітинку, ви станете його власником, а колір клітинки буде змінено на ваш ігровий колір. Кожне наступне клацання на клітинці збільшуватиме кількість крапок на ньому на одну. Після досягнення максимального значення кількості крапок на клітинці ці крапки буде розподілено між безпосередніми сусідами цієї клітинки (крапки «вистрибнуть» назовні). Якщо власником такого сусідньої клітинки є інший гравець, ця клітинка стане вашою разом з усіма своїми крапками, її колір буде змінено на ваш ігровий колір.

Приклад:

Якщо на клітинці у центрі ігрового поля стане п’ять крапок, чотири з цих крапок перейдуть на чотири сусідні клітинки, а на початковій клітинці залишиться одна крапка. Може статися, що такі переходи призведуть до серії автоматичних змін власників клітинок, якщо на сусідніх клітинках також буде досягнуто максимальної кількості точок через перерозподіл.

Примітка:

Значні частини ігрової області можуть змінювати власника дуже швидко. Для сповільнення показу того, що відбувається, ви можете скористатися анімацією. Докладніший опис відповідних налаштувань можна знайти у розділі Налаштування гри.

Переможцем гри є гравець, який завершив гру власником всіх клітинок ігрового поля.