Розділ 5. Часті запитання

5.1. Я хочу змінити вигляд цієї гри. Як це зробити?
5.2. Як навчитися грати?
5.3. Все відбувається надто швидко, як можна уповільнити гру?
5.4. Яким є призначення великої кнопки на панелі інструментів?
5.5. Чи можна використовувати для гри клавіатуру?
5.6. Де список найкращих результатів?

5.1.

Я хочу змінити вигляд цієї гри. Як це зробити?

У поточній версії ви можете змінювати лише кольори гравців, але не теми гри. Щоб змінити кольори гравців, скористайтеся діалоговим вікном налаштування гри.

5.2.

Як навчитися грати?

Початківцям важко стежити за ходами у KJumpingCube. Одним зі способів навчання є спостереження за грою між комп’ютерними гравцями. Для налаштовування такої гри скористайтеся діалоговим вікном Налаштування гри. Позначте обидва пункти Грає зараз, виберіть розмір дошки у діапазоні від 3⨯3 до 15⨯15, встановіть для анімації варіант Розсіювання крапок, для тривалості ходу значення Довга і натисніть кнопку Гаразд. Натисніть велику зелену кнопку на панелі інструментів, щоб розпочати гру.

5.3.

Все відбувається надто швидко, як можна уповільнити гру?

Знову скористайтеся діалоговим вікном Налаштування гри. У нижній частині цього вікна ви побачите два пункти. Позначте один з них для призупинення гри між ходами. Інший пункт можна позначити для призупинення анімації на кожному з кроків каскадного ходу, що буде особливо корисним на завершальному етапі гри. Поверніться до головного вікна гри і скористайтеся великою зеленою кнопкою на панелі інструментів (коли вона матиме зелений колір) для перемикання ходів та покрокового дослідження кожного з ходів з бажаною для вас швидкістю.

5.4.

Яким є призначення великої кнопки на панелі інструментів?

Цією кнопкою можна скористатися для призупинення дій комп’ютера (коли вона матиме червоний колір), початку або продовження дій комп’ютерного гравця у бажаний для вас момент (зелений колір) або використано для сповіщення про те, що слід виконати певну дію (синій колір, кнопку вимкнено). Опис роботи кнопки можна знайти у розділі Кнопка «Почати/Зупинити».

5.5.

Чи можна використовувати для гри клавіатуру?

Ні. У KJumpingCube не можна грати за допомогою клавіатури.

5.6.

Де список найкращих результатів?

У KJumpingCube такої можливості немає.