Раунди, нарахування очок і енергія

Ігрові індикатори стану

Раунди

Гру у Killbots поділено на раунди. Кожен раунд починається з того, що герой перебуває у центрі сітки ігрового поля, а навколо нього випадковим чином розкидано ворогів. Раунд завершується, коли буде знищено всіх ворогів. З кожним раундом кількість ворогів зростає. Кількість і тип ворогів, що додаватимуться кожного раунду, залежить від типу гри.

Ігрове поле наповнюватиметься ворогами до того часу, доки не станеться одної з таких ситуацій: вороги перебуватимуть у більше, ніж 50% комірок або буде виконано спробу безпечного телепортування, але на полі більше не буде безпечних комірок. За досягнення такої ситуації раунд буде скасовано, а кількість ворогів зменшено до початкової у першому раунді.

Правила оцінок

Перемоги як такої у Killbots не існує, — герой намагається вижити якомога довше, але сумна реальність у тому, що зрештою його доля буде печальною. Тому метою у Killbots є отримати якомога вищий результат, перш ніж станеться незворотне. Десять найкращих результатів (разом з номерами раундів, коли гра завершилася) буде показано у діалоговому вікні найкращих результатів.

Очки нараховуються за знищення ворогів. За швидкоботів дається, зазвичай, більше очок, ніж за звичайних роботів. Бонусні очки може також бути нараховано за ворогів, знищених штовханням купи брухту або чеканням під час раунду.

Енергія

Окрім очок, у грі герой також накопичує енергію. За допомогою накопиченої енергії герой може здійснювати безпечне телепортування і/або користуватися випарюванням. Залежно від типу гри, енергію можна набрати у декілька способів, зокрема, проходженням раунду, штовханням купи брухту або знищенням ворогів чеканням під час раунду.

Кількість енергії, яку може накопичити герой, обмежується визначеним типом гри максимумом. За деяких типів гри цей максимум зростає кожного разу, коли ви переходите на наступний рівень. Показ запасу енергії відбуватиметься, лише якщо за поточного типу гри використовується енергія і безпечні телепортування.