Розділ 1. Вступ

Тип гри:

Стратегія

Кількість гравців:

Один

Killbots — це проста гра, яка полягає у втечі від роботів-вбивць. Про те, хто створив цих роботів, і чому їх було запрограмовано на вбивство, нічого не відомо. Все, що відомо, так це те, що роботів багато, і те, що єдиним їх призначенням є вбити вашого героя. На щастя для вас, конструктор роботів зосередився на їх кількості, а не на якості, отже, роботів важко назвати аж надто розумними. Єдиною вашою зброєю супроти нескінченного потоку бездумних автоматів є ваш чудовий інтелект і загадковий пристрій для телепортації.

Примітка:

У цій документації часто використовуються слова «роботи», «купи брухту» тощо, але у Killbots можна повністю змінювати тему. Це означає, що спрайти гри, які ви бачите у процесі гри не відповідатимуть сенсу використаних термінів у можливих майбутніх темах. Але сам сенс гри і стратегія залишатимуться незмінними, навіть якщо головним героєм буде морквина, яка тікає городом від жорстоких кролів.

Примітка:

У Killbots закладено підтримку декількох типів гри, які керують параметрами гри і визначають, які з можливостей гри буде увімкнено. У цій документації зроблено спробу загального викладу без прив’язування до певного типу гри. Для того, щоб ознайомитися з докладнішими відомостями щодо механізмів гри, які стосуються розмірів ігрового поля, раундів, нарахування очок, енергії тощо, ознайомтеся з описом поточного типу гри, наведеними у діалоговому вікні налаштування Killbots.