Розділ 3. Огляд інтерфейсу

Керування рухами

Для керування героєм гравець може користуватися клавіатурою, мишею або одразу і клавіатурою, і мишею.

Клавіатурні засоби керування рухом

Існує дев’ять різних варіантів ходів: ліворуч, праворуч, вниз, вгору, у чотирьох діагональних напрямках і стояти на місці. Кожен з цих ходів може бути прив’язано до двох різних клавіш на клавіатурі. Типово, ці дев’ять ходів прив’язано до дев’яти цифрових клавіш на цифровій панелі клавіатури та до блоку 3х3 клавіш з літерами у лівому кінці QWERTY-клавіатури. Звичайно ж, користувачі, які користуються іншою розкладкою клавіатури або ті користувачі, на чиїх клавіатурах немає цифрової панелі, можуть змінити цю прив’язку клавіш за допомогою діалогового вікна налаштування скорочень.

Кожну з особливих команд з руху (таких, як телепортування) можна віддати за допомогою клавіатури. Див. меню Хід.

Керування рухом за допомогою миші

За допомогою миші (або іншого координатного пристрою) ходи можна здійснювати у природніший і інтуїтивніший спосіб. Пересування вказівника основною частиною ігрового поля змінює позицію курсора, який позначає напрямок вказівника відносно героя. Наприклад, пересування вказівника у область, розташовану над героєм, змінить курсор на стрілку вгору. Якщо вказівник буде розташовано безпосередньо над героєм, курсор показуватиме відсутність руху.

Одноразове клацання лівою кнопкою миші призведе до кроку героя у позначеному напрямку (якщо такий крок дозволено правилами гри). Для зручності ви можете пов’язати додаткові дії з клацанням правою та середньою кнопками миші за допомогою діалогового вікна налаштування Killbots. Серед цих дій будуть всі дії, пов’язані з пунктами меню Хід, а також додатковий пункт: Повторний крок. Виконання повторного кроку призводить до того, що герой рухається у вказаному напрямку декілька послідовних ходів, до того часу, доки не зустріне на шляху перешкоду або не потрапить у небезпеку. Перервати повторний хід можна повторним клацанням під час виконання ходу.