Типова гра

Нижче наведено знімок епізоду з типової гри. Герой перебуває на четвертому рівні Поглибленого навчання. У нижній частині вікна показано кількість життів, які у нього залишилися, і кількість зароблених очок. Там також позначено, що для цього рівня доступна підказка (така підказка завжди є у навчальних іграх), і те, що гру призупинено (на час створення знімка), але її може бути продовжено натисканням клавіш P або Esc.

Герой розпочинає у верхньому лівому куті, копає яму і падає на рядок фальшивих блоків до золота, яке ви тепер можете бачити. Ворог над ним впаде у яму, потім видереться з неї і залишиться ув’язненим до завершального етапу проходження рівня. Наприкінці він може створити певні проблеми героєві, оскільки він знаходитиметься там, де з’явиться прихована драбина після того, як буде зібрано все золото. Герой має скористатися драбиною для того, щоб перейти на наступний рівень.

Типова гра у KGoldrunner

Ворог, якого ви бачите праворуч, також впаде і схопить золото. Третій ворог майже зліз з драбини, щоб кинутися навздогін за героєм, який має уникати обох ворогів, коли досягне дна. На цьому рівні також показано придатні для копання блоки і непридатний для копання бетон, тут також є багато пасток (фальшивих блоків), які виглядають точнісінько як справжні.