Меню «Параметри»

ПараметриЗмінити тему

За допомогою цього підменю ви зможете обрати теми тла або «світи», у яких ви гратимете. Змінити таку тему можна у будь-який момент часу, навіть під час гри. Якщо у вас є схильності до малювання, ви можете самі створювати нові теми, зокрема графічні елементи тем або музику до гри, а потім додавати їх до «Золотошукача». Щоб дізнатися про це більше, зв’яжіться з автором гри.

Скарби Єгипту

Метт Ґолдраннер опинився у давньоєгипетському храмі, оточений муміями, залишеними там, щоб захищати заховані скарби за будь-яку ціну.

Чорне на білому

З цієї теми було вилучено всі графічні елементи окрім основних, які розфарбовано у чорні та білі кольори. Такі зміни призначено для гравців, у яких є проблеми з зором. Автор теми був би радий прочитати відгуки щодо того, наскільки ефективною є подібна заміна кольорів.

Типова KGoldrunner

Встановлює типову тему «Золотошукача» з червоними блоками і сірим бетоном.

Місто диваків

Нашого героя ув’язнено у комп’ютері. Чи зможе він вибратися звідти, коли досягне останнього рівня?

Напад ностальгії

Нагадує про гру для Apple II, де блоки і бетон були чудового синього кольору, герой був білим, а ворогів було вдягнено у білі штани і жовто-гарячі (рожеві) сорочки, а золото позначалося білими прямокутниками з помаранчевими боками. Загальний ефект був м’якшим (різновид апаратного згладжування), таким чином блоки виглядали майже тривимірними, — це важко відтворити на сучасних растрових моніторах.

Ностальгія

Нагадує вам про часи оригінальних ігор для Apple II і Commodore 64, часи, коли вам потрібно було з’єднувати ваш комп’ютер з телевізором, — інакше вам доводилося користуватися чорно-білим монітором. Для тих, хто не пам’ятає тих героїчних днів, — це не точне відтворення, але ви зможете уявити загальну картину. Наприклад, у ті часи кольорами героя були чорний і білий, у нашій версії героя пофарбовано у синій колір.

ПараметриВідтворювати звуки

Вмикає або вимикає звук.

ПараметриВідтворювати звуки кроків

Вмикає або вимикає відтворення звуку кроків.

ПараметриДемонстрація після запуску

Вмикає або вимикає початкову демонстрацію (див. Як розпочати гру).

ПараметриМишка керує героєм

Встановлює керування героєм за допомогою миші (див. Пересування героя).

ПараметриКлавіатура керує героєм

Встановлює керування героєм за допомогою клавіатури (див. Керування за допомогою клавіатури).

ПараметриГібридне керування (ноутбук)

Вмикає гібридне керування героєм, призначене для ноутбуків, де сенсорна панель або інший пристрій вказівника використовується для керування героєм, а для копання ліворуч і праворуч використовуються клавіші клавіатури.

ПараметриНатискання клавіші для руху

У режимі керування з клавіатури натисніть клавішу напрямку, щоб розпочати рух і продовжувати його до натискання іншої клавіші.

ПараметриУтримування клавіші для руху

У режимі керування за допомогою клавіатури утримувати натиснутою клавішу напрямку для того, щоб розпочати рух, і відпустити клавішу, щоб зупинити цей рух.

ПараметриНормальна швидкість

Встановлює нормальну швидкість гри (10 одиниць).

ПараметриШвидкість для початківця

Встановлює швидкість гри для початківців (5 одиниць, половина нормальної швидкості).

ПараметриЧемпіонська швидкість

Встановлює чемпіонську швидкість гри (15 одиниць, у півтора рази швидше за нормальну швидкість).

ПараметриЗбільшити швидкість (+)

Збільшує швидкість гри на один пункт, аж до максимального значення у 20 пункти (подвоєна звичайна швидкість). Клавіатурним скороченням цієї дії є клавіша +.

ПараметриЗменшити швидкість (-)

Зменшує швидкість гри на один пункт, аж до мінімального значення у 2 пункти (одна п’ята звичайної швидкості). Клавіатурним скороченням цієї дії є клавіша -.

ПараметриНалаштування скорочень...

У стільниці KDE за допомогою цього пункту ви зможете змінити прив’язку клавіш до дій у грі (наприклад, до керування рухом героя за допомогою клавіатури) або створити ваші власні клавіатурні скорочення для пунктів меню.