Розділ 1. Як грати у KGoldrunner

Вступ

Тип гри: Аркада, стратегія

Кількість гравців: Один

KGoldrunner — це гра, у якій головний герой бігає лабіринтом і ухиляється від ворогів. Вашим завданням є провести цього героя за допомогою миші або клавіатури і зібрати всі золоті самородки, після цього ви зможете перейти на наступний рівень. Ваші вороги теж намагаються полювати за золотом. І, гірше того, вони полюють на вашого героя! Вони вб’ють його, якщо спіймають!

Проблема полягає у тому, що у вас немає зброї, щоб вбити їх. Єдиною вашою зброєю є швидка втеча, копання ям для того, щоб ув’язнювати ворогів, крім того, ви можете заманити ворогів до таких місць, потрапивши у які, вони вже не зможуть вам зашкодити. За деякий час ув’язнені вороги тікають з ям, але якщо встигне обвалитися до моменту втечі, вороги зникають і повторно з’являються у іншому місці.

Якщо ви раніше ніколи не грали у цю гру, спробуйте зіграти у гру «Навчання», яка навчить вас базових правил і навичок. Після цього спробуйте гру «Вступна». Досвідченим гравцям можуть сподобатися ігри «Випробування» та «Помста Пітера У», «Відлік» та «Проклятті мумії», але навіть у грі «Вступна» існує 100 рівнів і деякі з них є дуже складними. Це непогана гра для досягнення найкращих результатів.

У всіх цих режимах гри використовуються традиційні правила, які подібні до тих правил, які використовувалися на ранніх домашніх комп’ютерах, на зразок Apple II або Commodore 64. У варіантах «Золотошукач» і «Місто страху» використано правила «Золотошукача», за якими вороги пересуваються швидше і використовують агресивнішу стратегію, ніж за традиційними правилами. Докладніше про це можна дізнатися з розділу Вибір правил.

З переходом на вищі рівні ви зрозумієте, що у KGoldrunner поєднано дію, стратегію і розв’язання головоломок, — все це у одній грі. Щасти!