Меню «Хід»

Підказка

За використання всіх демонстрацій і повторів програма показуватиме лише попередньо записані рівні. Всі ці записи можна перервати наведенням вказівника на ігрове поле з наступним клацанням лівою кнопкою миші, натисканням клавіші пробілу або вибором пункту меню або клавіатурного скорочення (наприклад, ГраНова гра... або Ctrl+N).

ХідПідказка (H)

Відкриває вікно з підказкою, якщо таку підказку передбачено на рівні, на якому ви граєте. Типово, чемпіонські і навчальні ігри завжди мають підказки до кожного з рівнів. У інших іграх підказки можна зустріти не часто. Визначити, чи є у грі підказка, можна за допомогою нижньої частини вікна програми.

ХідДемонстрація (D)

Відтворює демонстрацію гри на декількох записаних рівнях. Ці демонстрації збігаються з показаними після запуску гри.

ХідПоказати проходження...

Повторно відтворює записане проходження рівня, якщо таке проходження записано у файлах, що постачаються разом з грою.

ХідНегайний повтор (R)

Зупиняє відтворення поточного рівня і відтворює записану версію спочатку. Якщо ви перервете повтор, ви можете продовжити гру з відповідної позиції і спробувати інший підхід. Ви можете скористатися цим пунктом, щоб побудувати виграшну послідовність ходів, але його використання не дозволить вам потрапити до списку найкращих результатів, якщо ви цього хочете.

ХідПовтор попереднього рівня (A)

Відтворює записану версію проходження попереднього рівня, на якому ви грали, спочатку. Якщо ви перервете повтор, ви можете продовжити гру з відповідної позиції і спробувати інший підхід. Ви можете скористатися цим пунктом, щоб побудувати виграшну послідовність ходів, але його використання не дозволить вам потрапити до списку найкращих результатів, якщо ви цього хочете.

ХідПовтор довільного рівня

Відтворює записану версію будь-якого з раніше пройдених вами рівнів.