Розділ 3. Довідник з меню

Огляд меню

Гра

У цьому меню містяться пункти, які впливають на процес гри, зокрема пункти, які надають вам змогу розпочати або завершити гру, зберегти гру, завантажити збережену гру і переглянути найкращі результати (якщо список цих результатів доступний). Крім того, у меню міститься пункт Вийти, завершити роботу програми можна також натисканням кнопки зі значком X, розташованої у верхній частині вікна «Золотошукача» праворуч.

Хід

У цьому меню міститься пункт підказки (якщо така підказка існує для обраного рівня). Чемпіонські і навчальні ігри мають підказки для кожного з рівнів. У інших іграх підказки зустрічаються рідко. У меню також містяться пункти, призначені для відтворення записів гри, як під час демонстрації, показу прикладів проходження і відтворення записів ваших власних зусиль.

Перегляд

У цьому меню міститься пункт для перемикання повноекранного режиму.

Зміни

У цьому меню зібрано всі ті пункти, які можуть вам знадобитися для створення власних ігор і рівнів та їх підтримки, зокрема пункти, які допоможуть вам перевпорядкувати рівні або пересувати рівні з одної гри до іншої, а також вилучати рівні, які більше не потрібні. Після перевпорядкування рівнів їх нумерація залишиться послідовною (у ній не буде пропусків), рівні перенумеровуватимуться автоматично.

Після запуску редактора ігор під смужкою меню з’явиться панель інструментів з текстом підказки. Щоб дізнатися більше про те, які створювати і редагувати рівні «Золотошукача», перегляньте розділ Редактор ігор.

Параметри

У цьому меню ви знайдете декілька груп параметрів «Золотошукача», зокрема вибір керування героєм (миша, клавіатура або гібридний для ноутбуків), вибір теми і швидкості гри. Поточні обрані пункти буде позначено. Параметри автоматично вибиратимуться, коли ви розпочинатимете гру, але ви, за бажання, можете скористатися цим меню для їх зміни.

Існує також пункт для перепризначення клавіатурних скорочень і клавіш, які керуватимуть діями героя.

Довідка

За допомогою меню Довідка ви зможете отримати доступ до підручника з «Золотошукача» (цього документа), вікна Про Золотошукача і вікна Про KDE.

Крім того, тут є пункт, за допомогою якого ви зможете повідомити про ваду або побажання вдосконалення.

Якщо у вас з’явилися якісь пропозиції, або ви створили нові рівні гри, якими хочете поділитися з іншими гравцями, адресу електронної пошти автора гри можна знайти у вікні, яке відкривається за допомогою пункту меню Про Золотошукача.