Проходження складних рівнів

  • Спробуйте змінити параметри швидкості на значення для початківця або навіть нижчі.

  • Скористайтеся можливостями редактора, щоб «визначити» місця, де знаходяться фальшиві блоки і приховані драбини.

  • Скористайтеся можливостями редактора, щоб зберегти рівень у одній з ваших власних ігор, тоді ви зможете змінити його так, щоб вам не доводилося кожен раз починати все спочатку, коли герой загине. Таким чином ви зможете розділити розв’язання на простіші кроки.

  • У головоломках на копання шукайте фальшиві блоки, на які можна впасти і зекономити один блок під час копання. Крім того, можна зробити так, щоб перед вами до ями забіг ворог, на голову якого ви можете стати для того, щоб розкопати потрібний блок.

  • Знайдіть лейтмотив або основний трюк рівня, такий як «поїздки» на голові ворога, ув’язнення всіх ворогів у ямі, заманювання всіх ворогів до кутка, де вони залишатимуться і вже не переслідуватимуть вашого героя, заманювання ворогів до ям, щоб отримати доступ до золота, примушення ворогів до передавання вам золота, знаходження місць, де треба постояти, щоб ворог перейшов у потрібне вам місце.

  • Скористайтеся пунктом меню ХідПоказати проходження..., щоб перевірити, чи існує записане проходження цього рівня. За допомогою цього пункту ви зможете переглянути деякі зі способів уникнення перешкод цього рівня, але не обов’язково найкращі способи. Часто пройти рівень можна у декілька способів, час кожного з проходжень може бути іншим тощо. Отже, ймовірно, вам не вдасться точно скопіювати записане проходження.

  • Скористайтеся одним з пунктів меню ХідНегайний повтор або ХідПовтор попереднього рівня для повтору рівня до місця, у якому ви зустрілися з труднощами, а потім перервіть повтор і спробуйте інший варіант проходження.