Меню «Гра»

ГраНова гра... (Ctrl+N)

Відкриває діалогове вікно вибору гри (див. Використання діалогового вікна вибору гри), за його допомогою ви зможете обрати назву гри і рівень цієї гри. Для початку можна обрати рівень 1, оскільки рівні у грі впорядковано за складністю. З першого ж рівня варто розпочинати, якщо ви маєте намір досягти найкращого очкового результату.

ГраЗавантажити збережену гру... (Ctrl+O)

Відкриває перед вами список ігор, у які ви нещодавно грали, впорядкований так, що першою у ньому буде найостанніша гра. У кожному з рядків таблиці буде показано назву гри, рівень, кількість життів, рахунок, день тижня, дату і час, коли ви зберегли гру. Якщо ви позначите один з рядків і натиснете кнопку Гаразд, буде відкрито гру на тому самому рівні і з тією самою кількістю життів та рахунком, які були на час збереження гри.

ХідГрати на наступному рівні (A)

Завантажує наступний рівень поточної гри для негайного проходження без додаткових діалогових вікон. Ви можете скористатися цим пунктом для швидкого переходу між рівнями гри.

ГраЗберегти гру... (S)

Зберігає поточну гру, рівень, кількість життів і рахунок. За допомогою цього пункту можна зберегти лише позицію і рахунок на момент початку гри на поточному рівні. Ви можете зберегти гру посередині проходження рівня, але «Золотошукач» все одно збереже позицію (і рахунок) на момент початку гри на поточному рівні. Програма повідомить вас про це перед збереженням. Перш ніж користуватися цим пунктом, вам слід натиснути клавішу призупинення гри (P або Esc), щоб заморозити гру на час, доки ви пересуватимете вказівник миші, але набагато простіше скористатися для збереження клавіатурним скороченням, клавішею S.

ГраЗберегти зміни... (Ctrl+S)

Цей пункт буде доступним, лише якщо ви використовуєте редактор ігор. За його допомогою можна відкрити діалогове вікно вибору гри, у якому ви зможете обрати номер рівня і гру, у якій слід зберегти рівень, над яким ви працювали. Цей пункт виконує ту саму дію, що і пункт Зберегти зміни у меню Редактор, а також піктограма з зображенням диска на панелі інструментів редактора.

ГраЗберегти проходження... (Shift+S)

Збережіть проходження рівня до файла із назвою «sol_префікс.txt» у вашому каталозі даних користувача.

ГраПауза (P або Esc)

Призупиняє або поновлює гру.

ГраПоказати найкращі результати… (Ctrl+H)

Показує таблицю десяти найкращих результатів для поточної обраної гри. У кожному з рядків таблиці буде показано позицію гравця і його ім’я, номер досягнутого рівня, кількість отриманих очок, день тижня і дата досягнення результату.

ГраВбити героя (Q)

Вбиває героя, коли він потрапляє до пастки, з якої немає виходу.

ГраВийти (Ctrl+Q)

Негайно завершує роботу «Золотошукача». Вашу позицію у грі буде втрачено (якщо ви не зберегли її), ваш результат не потрапить до списку найкращих результатів. Якщо ви редагували рівень, програма запропонує перед завершенням роботи зберегти вашу роботу.