Меню «Редактор»

РедакторСтворити рівень

Відкриває панель інструментів редактора і порожню ігрову область, у якій ви можете намалювати новий рівень. Коли малювання буде завершено, скористайтеся пунктом меню Зберегти зміни, щоб додати новий рівень до гри і призначити йому певний номер.

РедакторРедагувати рівень...

Відкриває діалогове вікно вибору гри, у якому ви зможете обрати гру і рівень, які слід змінити. Ви можете обрати і системні гру і рівень, але програма попередить вас про те, що зберігати змінений рівень можна лише у одній з ваших власних ігор.

РедакторЗберегти зміни... (Ctrl+S)

Відкриває діалогове вікно вибору гри з відповідними типовими параметрами для збереження нового або зміненого рівня. У вікні ви можете змінити гру і номер рівня і таким чином досягти ефекту використання функції «Зберегти як...». У цьому діалоговому вікні є особлива кнопка, Редагувати назву або підказку рівня, за допомогою якої можна відкрити діалогове вікно, у якому ви можете додати необов’язкову назву і підказку для вашого рівня.

РедакторПеремістити рівень...

Цю дію виконують у два кроки. Перш ніж використовувати пункт Пересунути рівень, вам слід завантажити рівень, який буде пересунуто вибором його для гри або редагування. Після цього буде відкрито діалогове вікно вибору гри, у якому ви зможете обрати нове місце для завантаженого рівня. Ви можете змінити як гру, так і номер рівня під час пересування рівня у іншу гру, або можете просто змінити номер рівня, щоб перевпорядкувати рівні у окремій грі. Ви не зможете пересунути рівень у системній грі.

РедакторВилучити рівень...

Відкриває діалогове вікно вибору гри, у якому ви можете обрати рівень, який слід вилучити. Ви не можете вилучати системний рівень.

РедакторСтворити гру...

Цим пунктом вам слід скористатися, перш ніж ви розпочнете створення власних рівнів «Золотошукача. У відповідь на вибір пункту програма відкриє діалогове вікно, у якому ви зможете ввести назву для нової гри і префікс для назв файлів рівнів, який має складатися з1-5 символів, типові правила для вашої гри («Золотошукач» або «Традиційні») і вказати необов’язковий опис або коментар до гри.

РедакторРедагувати інформацію про гру...

Відкриває діалогове вікно вибору гри, у якому ви зможете обрати гру, яку слід змінити, а потім показує у діалоговому вікні інформацію про гру. Ви можете змінити назву, правила і опис гри, але не префікс назв файлів, якщо ви вже зберегли якісь з рівнів. Причиною цього є те, що цей префікс назв файлів використовується у структурі самої гри.