Вбудований кеш журналу

Для виконання деяких дій kdesvn може використовувати внутрішній кеш журналу. Здебільшого, він використовується для побудови дерева модифікацій і для перегляду спрощеного журналу у автономному режимі. Кеші зберігаються у форматі баз даних SQLite у каталозі $HOME/.sqvnqt/logcache. Кожен з файлів у цьому каталозі є кешем для окремого сховища subversion.

Застереження

Бази даних можуть стати дуже великими! Ви можете вимкнути автоматичне оновлення кешу журналу у параметрах програми.

Ви можете просто вилучити базу даних, тоді програма не матиме кешованого журналу сховища (і дерева модифікацій!), але якщо ви не вимкнете автоматичного заповнення кешу під час наступного відкриття цього сховища або пов’язаної з ним робочої копії, кеш буде знову заповнено.

Автономний режим

kdesvn може працювати без доступу до мережі, тобто ви можете просто заборонити програмі доступ до мережі. Така заборона може бути корисною, якщо ви працюєте за комп’ютером, доступ до сховища з якого неможливий. У таких випадках kdesvn завжди отримує журнал з внутрішнього кешу. На час написання цього підручника внутрішній журнал обмежувався базовими можливостями через технічні причини, отже кешований журнал може (але не обов’язково) відрізнятися від справжнього журналу. Відмінність полягає у тому, що у цьому журналі не буде показано усі дії з копіювання, навіть якщо позначено пункт Журнал змінюється відповідно до змін вузлів.

Кеш журналу і дерево модифікацій

У дереві модифікацій використовується лише кеш журналу, оскільки інакше для його побудови доводилося б завжди знову отримувати увесь журнал зі сховища. Побудова дерева модифікацій не призводить до оновлення кешу журналу (але цю поведінку програми може бути змінено у наступних версіях).