Засіб введення виведення/командного рядка

Показати журнал після виконання команди

Визначає, чи слід показувати діалогове вікно з журналом виконання останньої команди subversion, якщо цю команду було віддано за допомогою командного рядка або меню дій Konqueror.

Мінімальна показана кількість рядків у журналі

Якщо позначено пункт Показати журнал..., визначає мінімальну кількість рядків для показу діалогового вікна журналу. Ви можете вказати таку кількість, щоб вікна журналу з’являлися лише для показу цікавих для вас даних (журналу внеску тощо).

Не показувати контекстне меню у Konqueror

Якщо позначено, у Konqueror не буде пункту дій для kdesvn.

Не показувати пунктів у меню дій верхнього рівня

Якщо позначено, kdesvn не показуватиме додаткові пункти меню у підменю дій Konqueror або Dolphin.

Для дій KIO використовувати стандартне повідомлення журналу

Під час виконання значних за об’ємом дій зі сховищем за допомогою протоколу KIO kdesvn з вікна Konqueror (тобто протоколів «ksvn+...»), зокрема копіювання або пересування тек, kdesvn проситиме вас вказати повідомлення журналу для кожного з елементів. Це пов’язано зі способом обробки даних у Konqueror. Якщо позначено цей пункт, реалізація KIO у kdesvn не проситиме вказати повідомлення журналу, а використовуватиме стандартне повідомлення журналу. Це не стосується дій, що виконуються за допомогою меню дій kdesvn у Konqueror, а лише дій з копіювання, пересування, створення каталогів та вилучення, виконаних у Konqueror або інших програмах для керування файлами за допомогою KIO-адреси.

Стандартне повідомлення

Повідомлення, яке KIO kdesvn має використати для дій, виконаних у Konqueror, якщо позначено відповідний пункт згори. Типовим повідомленням є Revision made with kdesvn KIO.

KIO може перезаписувати

Якщо позначено цей пункт, вам буде надано підтримку простого запису до наявних елементів Тобто ви зможете, наприклад відкрити файл у вашому редакторі і зберегти внесені зміни до сховища без додаткової фази отримування даних зі сховища (kdesvn виконає дії у фоновому режимі).

Користуйтеся цією можливістю, лише якщо вам відомі наслідки ваших дій.

KIO показує повідомлення щодо поступу

Якщо позначено, KIO показуватиме засобами Плазми KDE докладну інформацію щодо поточної дії. Програма завжди показуватиме повідомлення про помилки від KIO, їх не можна вимкнути.