Меню вікна спілкувань

Меню «Спілкування»

СпілкуванняНадіслати повідомлення (Return)

Надсилає повідомлення.

СпілкуванняЗберегти (Ctrl+S)

Зберігає вміст спілкування до файла.

СпілкуванняДрукувати... (Ctrl+P)

Надсилає вміст спілкування на принтер.

СпілкуванняКонтакти

У цьому меню подано список всіх ваших співрозмовників. За його допомогою ви зможете отримати доступ до всіх пунктів меню контакту, яке також можна відкрити наведенням вказівника миші на запис контакту у списку контактів з наступним клацанням правою кнопкою миші. Це меню надасть вам змогу виконувати специфічні дії для контакту, наприклад надіслати йому файл, переглянути інформацію щодо користувача або заблокувати контакт.

СпілкуванняЗакрити (Ctrl+W)

Закриває поточне спілкування. Якщо у інших вкладках поточного вікна продовжується спілкування, це вікно не буде закрито.

СпілкуванняВийти (Ctrl+Q)

Закриває всі поточні спілкування у поточному вікні.

Меню «Зміни»

ЗміниВирізати (Ctrl+X)

Вирізання тексту працює так само, як у більшості текстових редакторів: виділений текст копіюється до буфера обміну, а потім вилучається з попереднього місця. Зауважте, що ви також можете просто вибрати текст, а потім перетягнути його вказівником миші на нове місце.

ЗміниКопіювати (Ctrl+C)

Копіювання тексту працює так само, як у більшості текстових редакторів: виділений текст копіюється до буфера обміну. Зауважте, що для копіювання ви також можете просто вибрати текст, утримуючи натиснутою клавішу Ctrl, а потім перетягнути його вказівником миші на нове місце.

ЗміниВставити (Ctrl+V)

Вставлення тексту працює так само, як у більшості текстових редакторів: текст з буфера обміну вставляється у поточну позицію курсора.

Меню «Формат»

ФорматДодати посмішку

У цьому меню містяться смайлики або емоційки з поточної схеми емоційок. Ви можете змінити цю схему за допомогою діалогового вікна налаштування Kopete.

Меню «Вкладки»

ВкладкиРозташування вкладок

За допомогою цього меню ви можете змінити місце, де буде показано вкладки у перегляді спілкування: згори чи знизу.

ВкладкиВідокремити спілкування (Ctrl+Shift+B)

Відокремлює поточне спілкування у власне вікно.

ВкладкиПеремістити вкладку до вікна

За допомогою цього меню ви зможете пересувати вкладки спілкувань між вікнами, — вам слід лише обрати вікно спілкування, до якого слід пересунути поточну вкладку.

Меню «Інструменти»

У цьому меню містяться пункти, які буде додано завантаженими додатками. Докладніше про меню можна дізнатися з глави про додатки.

Меню «Параметри»

У Kopete передбачено типове меню Параметри KDE, яке описано у підручнику з основ KDE, із додатковими пунктами:

ПараметриПоказати учасників

За допомогою цього пункту меню можна вказати, чи буде показано список учасників спілкування праворуч від панелі спілкування.

Меню «Довідка»

У вікні спілкування передбачено типові пункти меню Довідка KDE Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з розділом, присвяченим меню «Довідка» підручника з основ роботи у KDE.