З’єднуйтесь з мережею і розпочинайте спілкування!

Тепер ви можете зауважити, що на панелі стану, розташованій внизу вікна Списку контактів Kopete, з’явилася піктограма, яка відповідає вашому обліковому запису. За допомогою цієї піктограми можна визначати стан вашої присутності на відповідному обліковому записі. Наведення вказівника миші на цю піктограму з наступним клацанням правою кнопкою миші надасть вам змогу увійти до мережі обміну повідомленнями за допомогою контекстного меню. Під час з’єднання Kopete зі службою миттєвого обміну повідомленнями програма анімуватиме відповідну піктограму.

Після з’єднання, якщо ви вже користувалися цією службою обміну повідомленнями, ваші контакти буде отримано з сервера і показано у Списку контактів. Щоб розпочати спілкування з контактом, просто натисніть його ім’я: у відповідь буде відкрито вікно спілкування. У верхній частині вікна з’являтимуться повідомлення спілкування, — щоб написати щось, наберіть повідомлення у нижній частині вікна і натисніть кнопку Надіслати.

Одразу після створення нового облікового запису у вас не буде жодного контакту. Щоб дізнатися про те, як додавати контакти, прочитайте розділ Додавання контактів.

Підказка

Типовим клавіатурним скороченням для кнопки Надіслати є комбінація клавіш Ctrl+Enter, ви можете змінити цю комбінацію за допомогою пункту меню ПараметриНалаштування скорочень....