Розділ 9. Подяки і ліцензування

Kopete: © Розробники Kopete, 2001–2007

Переклад українською: о. Іван Петрущак

Доповнення перекладу українською: Юрій Чорноіван

Цей документ поширюється за умов дотримання GNU Free Documentation License.

Ця програма поширюється за умов дотримання GNU General Public License.

Команда

Поточна команда розробки

  • Pali Rohár (pali.rohar at gmail com): розробник і супровідник

  • Duncan Mac-Vicar Prett (duncan at kde org): перший автор, розробник і лідер проєкту

  • Till Gerken (till at tantalo net): розробник, супровідник Jabber

  • Olivier Goffart (ogoffart at tiscalinet be): провідний розробник, супровідник додатка WLM

  • Andy Goossens (andygoossens at telenet be): розробник

  • Grzegorz Jaskiewicz (gregj at pointblue com pl): розробник, супровідник додатка Gadu-gadu

  • Jason Keirstead (jason at keirstead org): розробник

  • Matt Rogers (mattr at kde org): провідний розробник, супровідник додатків AIM і ICQ

  • Richard Smith (lilachaze at hotmail com): розробник, супровідник інтерфейсу користувача

  • Will Stephenson (lists at stevello free-online co uk): розробник, піктограми, додатки, автор підручника

  • Michel Hermier (michel.hermier at wanadoo fr): супровідник додатка IRC

  • Andre Duffeck (andre at duffeck de): розробник, супровідник додатка Yahoo

  • Michaël Larouche (michael.larouche at kdemail net): розробник, WLM, вікно спілкування.

Колишні розробники (Зала слави Kopete)

Ці люди вже не працюють над розробкою Kopete, отже, не робіть спроб зв’язатися з ними з питань підтримки Kopete. Ми будемо ще довгий час вдячні за їх внесок.

  • Christopher TenHarmsel (tenharmsel at users sourceforge net): розробник, дослідник Oscar

  • Ryan Cumming (ryan at kde org): розробник ядра

  • Richard Stellingwerff (remenic at linuxfromscratch org): розробник

  • Hendrik vom Lehn (hennevl at hennevl de): розробник

  • Stefan Gehn (sgehn at gmx net): розробник

  • Robert Gogolok (robertgogolock at gmx de): розробник

  • Nick Betcher (nbetcher at kde org): перший автор додатків ICQ, AIM і IRC

  • Daniel Stone (dstone at kde org): перший автор додатка Jabber

  • James Grant (topace at lightbox org): розробник, автор додатка імпорту

  • Zack Rusin (zack at kde org): розробник, автор старого додатка Gadu-gadu

  • Gav Wood (gav at kde org): автор додатка WinPopup

  • Martijn Klingens (klingens at kde org): розробник, дослідник WLM

Документація

Документація © Will Stephenson (lists at stevello free-online co uk), 2003, 2004, 2005, Matt Rogers (mattr at kde org), ©2005, Michaël Larouche (michael.larouche at kdemail net), ©2005, 2006