Створення власного облікового запису Jabber

Після запуску Kopete ви побачите перед собою порожнє вікно.

Порожнє вікно Kopete.

Порожнє вікно Kopete.

У нижній частині вікна ви побачите напис Натисніть, щоб додати обліковий запис. Натисніть цей напис або скористайтеся пунктом меню ПараметриНалаштувати..., Додати запис для створення облікового запису. Нам потрібно створити обліковий запис Jabber, отже слід вибрати пункт меню Jabber і натиснути кнопку Далі. Після натискання кнопки Зареєструвати новий обліковий запис програма відкриє нове вікно, за допомогою якого ви зможете вказати назву сервера Jabber, на якому має бути створено обліковий запис.

Налаштування Kopete

Налаштування Kopete

Назву сервера можна або вписати вручну до поля Сервер Jabber, або вибрати з типового списку, який буде показано після натискання кнопки Вибрати....

Діалогове вікно вибору сервера.

Діалогове вікно вибору сервера.

Після вибору сервера ви зможете вказати бажаний ідентифікатор Jabber, тобто ім’я вашого користувача. Додайте бажане ім’я користувача перед символом «@» у полі Бажане ІД для Jabber. Після визначення вами пароля і повторного його введення вам слід позначити поле >Використовувати шифрування протоколу (SSL) для створення шифрованого з’єднання між клієнтською програмою і сервером.

Створення власного облікового запису.

Створення власного облікового запису.

На деяких серверах не передбачено можливості такого шифрування, але на більшості все ж передбачено. Натисніть кнопку Зареєструватись, щоб завершити процедуру реєстрації.

Вітаємо, ви зареєстрували новий обліковий запис на сервері Jabber!