Розділ 5. Налаштовування модулів Okular

Ви можете налаштувати модулі Okular за допомогою пункту меню ПараметриНалаштувати модулі.... У поточній версії передбачено налаштовування лише модулів EPub, PostScript®, FictionBook, TXT, ODT і PDF.

Діалогове вікно налаштовування модулів

За допомогою сторінок налаштовування модулів EPub, FictionBook, Mobipocket, Markdown, TXT та ODT ви можете визначити шрифт, яким буде показано документи у відповідних форматах. За допомогою кнопки Вибрати... на цих сторінках можна відкрити стандартне вікно налаштування шрифтів KDE. Докладніший його опис можна знайти у документації щодо основ роботи у KDE.

Опис сторінок налаштування Markdown, PostScript® і PDF наведено нижче.

Налаштовування модуля Markdown

Налаштувати модуль показу PDF Okular, заснований на Dicsount, вибором пункту Markdown зі списку у лівій частині діалогового вікна налаштовування. Нижче описано додатковий параметр налаштувань.

Увімкнути форматування SmartyPants

Якщо позначено, цей пункт уможливлює обробку в Okular форматування SmartyPants. Таке форматування може призводити до проблем у технічних текстах через небажані заміни (наприклад, заміну (C) на символ захисту авторських прав). Типово цей пункт позначено.