Загальні

Показати смужки гортання

Визначає, чи слід показувати смужки гортання у області перегляду документа.

Зв'язати мініатюри зі сторінкою

Визначає, чи слід у перегляді мініатюр завжди показувати поточну сторінку.

Показувати підказки та інформаційні повідомлення

Визначає, чи слід показувати деякі інформаційні повідомлення під час запуску, завантаження файла тощо.

Показувати заголовок документа на смужці заголовка вікна, якщо можна

Визначає, чи слід показувати заголовок поточного документа у смужці заголовка вікна Okular. Якщо метаданих щодо заголовка у документі не буде знайдено, або не буде позначено цей пункт, Okular показуватиме у смужці заголовка назву файла документа.

Якщо не показано заголовок документа

Ви можете вибрати будь-який з варіантів: Показувати лише назву файла або Показувати шлях до документа повністю.

Нетиповий колір тла

Вмикає вибір кольору тла документа (кольору частини інтерфейсу навколо показаної сторінки). Типово, якщо цей пункт не позначено, використовується колір набору бібліотек Qt™.

Відкривати нові файли у вкладках

Визначає, чи слід відкривати нові документи у вкладках. Типово, вкладки вимкнено.

Типовими клавіатурними скороченнями для перемиканням між вкладками є Ctrl+. (Наступна вкладка) і Ctrl+, (Попередня вкладка).

Перемкнутися на наявну вкладку, якщо файл вже відкрито

Визначає, чи має Okular перемикатися на вкладу, якщо файл вже відкрито, замість відкриття нової вкладки. Цей пункт типово не позначено. Перемикати позначення можна, лише якщо позначено пункт Відкривати нові файли у вкладках.

Дотримуватись обмежень DRM

Визначає, чи слід Okular дотримуватися обмежень DRM (Digital Rights Management). Обмеження DRM використовуються, щоб зробити неможливим виконання певних дій з документами PDF, наприклад, копіювання вмісту до буфера. Зауважте, що у деяких варіантах Okular цього пункту взагалі не буде.

У разі зміни документа перезавантажити документ

Визначає, чи слід автоматично перевіряти на оновлення і оновлювати за потреби відкриті файли.

Показати вікно вибору модуля обробки

Визначає, чи слід Okular запитувати у користувача, який з модулів обробки слід використовувати у випадку, якщо для відкриття поточного файла можна використати декілька таких засобів. Якщо цей параметр не буде позначено, Okular використовуватиме засіб з найбільшим пріоритетом.

Напрям читання справа ліворуч

Визначає, чи слід типово використовувати напрям читання справа ліворуч для відкритих файлів. Може бути корисним для читання деяких систем писемності.

Колонки огляду

Цей параметр визначає кількість колонок у режимі огляду.

Перекриття Page Up/Down

За допомогою цього пункту можна визначити розміри поточної області перегляду, яка залишиться видимою після натискання клавіш Page Up і Page Down.

Типовий масштаб

За допомогою цього пункту можна визначити типовий режим масштабування даних у файлі, який ще не відкривався у програмі. До файлів, які вже відкривалися у минулому, буде застосовано попередні параметри масштабування.