Анотації

Сторінка «Анотації» у діалоговому вікні налаштовування модулів
Автор

Автор частини доданої до документа. Типово, буде використано ім’я зі сторінки Пароль і обліковий запис користувача модуля Параметри облікового запису.

Інструменти анотації

За допомогою цієї панелі можна налаштувати вашу панель анотування.

Для налаштовування панелі передбачено п’ять кнопок (Додати, Змінити, Вилучити, Пересунути вгору, Пересунути вниз) та список (у якому перелічено вміст поточної панелі інструментів анотування).

Якщо вам потрібно додати якусь кнопку інструмента на панель, натисніть кнопку Додати. Ви можете вибрати Назву, Тип та Вигляд кнопки інструмента, яку ви створюєте.

Примітка

Пам’ятайте, що інструменти анотування у Okular є дуже гнучкими у налаштуванні. Наприклад, ви можете створити дві кнопки одного інструмента з різними кольорами. Можете поекспериментувати і вибрати той набір кнопок, який точно відповідає вашим звичкам у роботі.

Клацніть на пункті у списку, а потім натисніть відповідну кнопку у правій частині сторінки, щоб змінити, вилучити, пересунути кнопку інструмента вгору чи вниз. Клавіатурне скорочення для інструмента (клавіші від 1 до 9) залежатиме від його позиції у списку панелі анотування.

Використання нетипових штампів
  1. Створіть піктограму, якою ви хочете скористатися як зображенням вашого штампа і збережіть зображення у будь-якому форматі, підтримку якого передбачено у Okular

  2. Натисніть кнопку Додати, виберіть тип Штамп і введіть назву вашого штампа.

  3. Вкажіть шлях до нетипової піктограми повністю у спадному списку групи Символ штампа.