Доступність

Малювати рамки навколо посилань

Визначає, чи слід малювати рамку навколо посилань.

Змінити кольори

Вмикає параметри зміни кольорів.

Інвертувати кольори

Інвертує кольори у області перегляду, тобто, наприклад, чорні об’єкти стануть білими.

Змінити колір паперу

Змінює колір паперу, тобто тло документа.

Змінити темні і світлі кольори

Змінює темні і світлі кольори на бажані, тобто чорний вже не показуватиметься чорним, а показуватиметься іншим темним кольором, а білий не показуватиметься білим, а показуватиметься іншим світлим кольором.

Перетворити на чорно-біле

Перетворює документ на чорно-білий. Ви можете встановити порогове значення і контрастність. Встановлення вищого порогового значення пересуванням повзунка праворуч призведе до використання світліших відтінків сірого.

Інвертувати освітленість

Інвертує освітленість усіх кольорів. Світлі і темні кольори поміняються місцями, але відтінок і насиченість залишаться незмінними. Контрастність зображень, зазвичай, буде гіршою, ніж якщо використано Інвертувати яскравість (лінійний sRGB).

Інвертувати яскравість (лінійний sRGB)

Інвертує освітленість усіх кольорів. Світлі і темні кольори поміняються місцями, але відтінок і насиченість залишаться незмінними. Контрастність зображень зберігатиметься ліпше за випадок використання варіанта Інвертувати освітленість, але графіка і кольорова розмітка тексту, зазвичай виглядатимуть гірше. Використовує коефіцієнти освітленості sRGB, але без виправлення гамми.

Інвертувати яскравість (симетрично)

Інвертує яскравість усіх кольорів із використанням коефіцієнтів симетричної яскравості. Світлі і темні кольори поміняються місцями, але відтінок і насиченість лишаться незмінними. Цей варіант дуже подібний до варіанта Інвертувати освітленість, але контрастність у деяких випадках буде ліпшою.

Додатний зсув відтінка

Зсуває відтінок усіх кольорів на 120 градусів. Може усунути деякі проблеми із контрастністю у кольоровій графіці.

Від'ємний зсув відтінка

Зсуває відтінок усіх кольорів на 240 градусів. Може усунути деякі проблеми із контрастністю у кольоровій графіці.

Рушій

Надає вам змогу вибрати рушій озвучування тексту (TTS), який буде використано у Okular. Типовим є speechd, але ви можете скористатися будь-яким іншим, залежно від доступних синтезаторів мовлення на вашій платформі. У Linux®, для визначення доступних голосів озвучування використовується speech-dispatcher.