Пошук у файлах

Vishesh Handa

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Плазма 5.10 (28 липня 2017 року)

За допомогою цього модуля «Системних параметрів» ви зможете налаштувати спосіб індексування файлів для наступного пришвидшення пошуку. Для ефективного пошуку у файлах внутрішньо використовується технологія, яка має назву Baloo.

Щоб скористатися результатами індексування для пришвидшення доступу до ваших документів, додайте віджет Пошук на панель або увімкніть пошук у KRunner.

Не виконувати пошук у цих місцях

Вам буде показано список тек, у яких не слід виконувати пошук. Типово, система індексує увесь вміст лише каталогу $HOME і не індексує інші теки або диски.

Типово, вміст портативних носіїв не індексуватиметься. Пункт портативного носія можна явним чином вилучити зі списку виключених тек, тоді система індексуватиме його вміст.

Типово, пункт Увімкнути пошук у файлах позначено. Зніміть позначення з цього пункту, якщо не хочете користуватися пошуком.

Скористайтеся пунктом Також індексувати вміст файлів, щоб наказати системі індексувати окрім назв файлів також їхній вміст.

Щоб дізнатися більше про додаткові параметри налаштовування, наприклад, про параметри додавання каталогів поза межами вашої теки $HOME, будь ласка, ознайомтеся із вмістом сторінки Baloo/Configuration.