Розділ 2. Як грати

Перед гравцем буде показано прямокутне вкрите плитками поле обмежене стінами. У цьому полі рухатимуться дві або більша кількість кульок, які відбиватимуться від стін. Метою гри є зменшення площі області, де можуть рухатися кульки.

Зменшити площу активної області поля можна створенням нових стін, які відгороджуватимуть області без кульок. Щоб перейти на наступний рівень, гравцеві потрібно зменшити площу активної області принаймні на 75% за відведений за цього час.

Нові стіни можна будувати наведенням вказівника на певну точку у активній області поля з наступним клацанням лівою кнопкою миші: у вказаній точці від квадратика, на якому сталося клацання мишею, почнуть рости у протилежних напрямках стіни. У заданий момент часу у кожному з напрямків на екрані може рости лише одна стіна.

Коли вказівник миші знаходитиметься всередині ігрового поля, курсор виглядатиме як пара стрілок, що вказують у протилежних напрямках, горизонтальних або вертикальних. Ці стрілки вказують напрямок росту стін після клацання лівою кнопкою миші. Напрямок можна змінити клацанням правою кнопкою миші.

У нової стіни є «головна частина», яка рухається у напрямку від точки, де сталося клацання кнопкою миші. Стіна не стане суцільною, доки ця «головна частина» не досягне іншої стіни. Якщо кулька зіткнеться з будь-якою частиною нової стіни, окрім головної, до того, як нова стіна досягне іншої стіни, нова стіна повністю зникне, і ви втратите одне життя. Якщо ж кулька зіткнеться з головною частиною у напрямку росту стіни, стіна припинить ріст, стане суцільною, а ви не втратите життя. Якщо кулька зіткнеться з головною частиною у напрямку, протилежному до руху стіни, кулька відіб’ється, а стіна продовжить свій ріст у звичайному режимі.