Документації не знайдено

Jack Ostroff

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Frameworks 5.0 (2 квітня 2014 року)

У вашій операційній системі не встановлено потрібної вам документації.

Документації може взагалі не існувати. Крім того, документація може встановлюватися окремо від програми.

Як розв’язати цю проблему

Якщо програма є частиною KDE, спробуйте пошукати потрібну вам документацію на сайті документації KDE. Якщо вам вдасться знайти цю документацію, ймовірно, у вашому дистрибутиві документація встановлюється за допомогою окремого пакунка (наприклад, пакунка plasma-doc з документацією до Плазми). Будь ласка, скористайтеся програмою для керування пакунками, щоб встановити документацію, якої вам не вистачає.

Якщо ви користуєтеся дистрибутивом, заснованим на збиранні початкових кодів програм, наприклад Gentoo, переконайтеся, що не встановлено ніяких параметрів збирання (прапорців USE у Gentoo), які можуть перешкоджати встановленню документації.

Якщо ви виконали описані вище дії, але все ще бачите цю сторінку замість підручника, вам варто створити повідомлення про ваду у довідковій системі. Про ваду можна повідомити за допомогою системи стеження за вадами у KDE (продукт KIO).

Якщо вам не вдалося знайти документацію на сайті документації KDE, ймовірно, у програмі не передбачено встановлення локальної документації. Будь ласка, повідомте про це авторам програми за допомогою системи стеження за вадами KDE (продукт — відповідна програма).

Якщо у програмі не передбачено встановлення локальної документації, ви можете спробувати скористатися інтернет-ресурсами: документацією UserBase і Форумом спільноти KDE.

Якщо програма не є частиною KDE, будь ласка, зв’яжіться з її автором, щоб з’ясувати, чи передбачено у програмі локальне зберігання документації.