Кеш

Lauri Watts

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Frameworks 5.29 (10 листопада 2016 року)

За допомогою цього модуля ви можете керувати розміром теки локального кешу, яку використовує Konqueror. Зауважте, що у кожного облікового запису на вашому комп’ютері є окрема тека кешування, ця тека не є спільною з іншими переглядачами сторінок інтернету, такими як Firefox.

Зберігати локальних копій вебсторінок, які ви відвідали, надає змогу Konqueror пришвидшити отримання їх вмісту під час наступних відвідувань. За використання кешу програмі слід буде перезавантажити з вихідного сайта ті елементи його вмісту, які було змінено з часу останнього відвідування. Перезавантаження вмісту також відбуватиметься, якщо ви натиснете кнопку «Перезавантажити» у Konqueror.

Якщо ви не бажаєте, щоб будь-які вебсторінки, які ви відвідуєте, зберігалися на вашому комп’ютері, ви можете вимкнути дисковий кеш Konqueror, — просто зніміть позначку навпроти пункту з міткою Використовувати кеш.

Тут ви можете вказати, наскільки агресивно Konqueror намагатиметься тримати кеш синхронізованим з вмістом сайтів. Утримувати синхронізацію кешу означає, що Konqueror шукатиме у кеші всі об’єкти, отримуватиме їх, якщо їх у кеші немає, а потім показуватиме елементи з кешу. Використовувати кеш, якщо можливо означає, що Konqueror пошукає об’єкт у кеші і, якщо його там не виявиться, напряму отримає його для показу. Автономний режим навігації означає, що Konqueror спробує знайти об’єкт у кеші і, якщо його там не виявиться, не намагатиметься отримати об’єкт з Інтернету.

Ви можете керувати розміром кешу, ввівши число у поле для введення тексту з міткою Розмір кешу на диску. Це приблизний розмір у кілобайтах, який ви дозволяєте мати теці кешу. Якщо розмір кешу стане завеликим, Konqueror вилучить найстаріші файли, щоб зменшити розмір теки кешу.

Але це все ж приблизне значення: під час сеансу перегляду розмір теки кешу може значно перевищувати вказане значення.

Ви можете будь-коли скористатися кнопкою Очистити кеш, щоб спорожнити кеш.