Hoofdstuk 8. Dankbetuigingen en licentie

Daniel Naber

David Rugge

Scarlett Clark

David Bryant

Vertaler/Nalezer: Tom Albers
Vertaler/Nalezer: Rinse de Vries
Vertaler/Nalezer: Natalie Koning
herziening 5.14.2 (Applications 20.04.2) (2021-09-10)

KMail: Copyright de ontwikkelaars van KMail, 1997-2021

Deze toepassing valt onder de bepalingen van de GNU General Public License.

Deze documentatie valt onder de bepalingen van de GNU vrije-documentatie-licentie.

Programma-ontwikkelteam

Dit zijn de mensen die de meeste eer verdienen voor de initiële creatie van KMail en het verder brengen van zijn ontstaan in 1997 via zijn vroege jeugd ca. 2005. Ze kunnen beschouwd worden als de ouders van KMail. Een handful ervan dragen ook nu nog steeds bij in de vorm van code en het repareren bugs.

  • Laurent Montel (montel at kde org): onderhouder

  • Ingo Klöcker (kloecker at kde org): voormalig onderhouder, nog steeds actief

  • Thomas McGuire (mcguire at kde org): voormalig onderhouder

  • Don Sanders (sanders at kde org): voormalige mede-onderhouder

  • Stefan Taferner (taferner at kde org): oorspronkelijke auteur

  • Michael Häckel (haeckel at kde org): voormalig onderhouder

  • Till Adam (till at adam-lilienthal de): voormalig kernontwikkelaar

  • Volker Krause (vkrause at adam-lilienthal de): kernontwikkelaar

  • Carsten Burghardt (burghardt at kde org): voormalig kernontwikkelaar

  • Marc Mutz (mutz at kde org): voormalig kernontwikkelaar

  • Daniel Naber (daniel naber at t-online de): documentatie

  • Zack Rusin (zack at kde org): voormalig kernontwikkelaar

  • Toyohiro Asukai (toyohiro at ksmplus com): ondersteuning voor Japans

  • Waldo Bastian (bastian at kde org): talloze technische correcties

  • Ryan Breen (ryan at ryanbreen com): systeemvakmeldingen

  • Steven Brown (swbrown at ucsd edu): patch voor PGP

  • Matthias Kalle Dalheimer (kalle at kde org): ondersteuning voor versleuteling

  • Matt Douhan (matt at fruitsalad org): Verbeterde interne programma documentatie

  • Cristi Dumitrescu (cristid at chip ro)

  • David Faure (faure at kde org): hoofdmedewerker, nog steeds actief

  • Philippe Fremy (pfremy at chez com)

  • Kurt Granroth (granroth at kde org): voegde ondersteuning voor maildir toe

  • Andreas Gungl (a gungl at gmx de): PGP6-ondersteuning en verdere verbetering van de ondersteuning voor versleuteling

  • Steffen Hansen (hansen at kde org)

  • Igor Janssen (rm at linux ru net)

  • Matt Johnston (matt at caifex org)

  • Christer Kaivo-oja (whizkid at telia com)

  • Lars Knoll (knoll at kde org): oorspronkelijke ondersteuning voor versleuteling en ondersteuning voor PGP2 en PGP5

  • J. Nick Koston (bdraco at darkorb net): ondersteuning voor GnuPG

  • Stephan Kulow (coolo at kde org): hoofdmedewerker

  • Guillaume Laurent (glaurent at telegraph-road org)

  • Sam Magnuson (sam at trolltech com)

  • Matt Newell (newellm at proaxis com)

  • Denis Perchine (dyp at perchine com)

  • Samuel Penn (sam at bifrost demon co uk)

  • Carsten Pfeiffer (pfeiffer at kde org): verschillende en diverse reparaties van bugs

  • Sven Radej (radej at kde org): verbeterde en asynchrone processen

  • Mark Roberts (mark at taurine demon co uk)

  • Wolfgang Rohdewald (wrohdewald at dplanet ch)

  • Espen Sand (espen at kde org): verbeterde configuratiedialogen

  • Aaron J. Seigo (aseigo at olympusproject org): technische reparaties; integratie van notities/agenda

  • George Staikos (staikos at kde org): verbeterde efficiëntie en consistentie van code

  • Szymon Stefanek (pragma at kvirc net): Nieuwe berichtenlijst en nieuwe mappenstructuur

  • Jason Stephenson (panda at mis net)

  • Jacek Stolarczyk (jacek at mer chemia polsl gliwice pl)

  • Roberto S. Teixeira (maragato at kde org)

  • Bo Thorsen (bo at sonofthor dk): vele waardevolle bijdragen

  • Ronen Tzur (rtzur at shani net)

  • Mario Weilguni (mweilguni at sime com)

  • Wynn Wilkes (wynnw at calderasystems com)

  • Robert D. Williams (rwilliams at kde org)

  • Markus Wübben (markus wuebben at kde org): repareerde vele bugs

  • Karl-Heinz Zimmer (khz at kde org): hoofdmedewerker