Impordinõustaja käsiraamat

Laurent Montel

Tõlge eesti keelde: Marek Laane
Versioon 4.12 (KDE
4.12) (2013-11-14)

Sissejuhatus

Impordinõustaja võmaldab importida e-kirju, seadistusi, aadressiraamatuid ja kalendriandmeid enda kasutajakontosse järgmistest e-posti rakendustest:

Trojitá
Evolution 1.x - 3.x
OS X Mail
Opera
Sylpheed
Thunderbird/Mozilla
The Bat!
Outlook Express
Balsa
Pegasus-Mail
Claws Mail

Impordinõustaja saab käivitada kas rakenduste käivitajast või KMailist menüükäsuga TööriistadImpordinõustaja...

Märkus

Sulge enne andmete importimist KMail. Mõned pluginad muudavad KMaili seadistustefaili.

Täpsemat teavet teistest kirju importida võimaldavatest tööriistadest leiab KMailCVT käsiraamatust ja KMaili käsiraamat PIM-i seadistuste eksportija peatükist.

Impordinõustaja kasutamine

Algul tuvastab impordinõustaja kõik toetatud e-posti rakendused ja näitab neid aknas. Vali rakendus, millest soovid importida, ja klõpsa nupule Edasi. Nõustaja pärib seejärel, kas soovid importida kõike või valida, millist laadi andmeid importida.

Impordi valimine

Impordi valimine

Sõltuvalt impordi valimise ekraanil langetatud valikust näed vähemalt üht järgmistest ekraanidest:

  • Kirjade importimiseks tuleb valida kaust, kuhu soovid kirjad importida. Valimise järel klõpsa nupule Impordi kirjad. Kui edenemisriba näitab 100%, klõpsa nupule Edasi või nupule Lõpeta, kui see oli su viimane importimisvalik.

  • Kirjafiltrite importimiseks klõpsa nupule Impordi filtrid ning kõik leitud filtrid imporditaksegi. Kui see on lõpetatud, klõpsa nupule Edasi või nupule Lõpeta, kui see oli su viimane importimisvalik.

  • Seadistuste importimiseks klõpsa nupule Impordi seadistused. Nõustaja esitab mõne küsimuse, nt. millist kausta kasutada nende konto kaustade jaoks, mida ei ole olemas. Samuti loob nõustaja sinu identiteedi. Kui see on lõpetatud, klõpsa nupule Edasi või nupule Lõpeta, kui see oli su viimane importimisvalik.

  • Aadressiraamatute importimiseks klõpsa nupule Impordi aadressiraamat ning leitud aadressiraamatud imporditaksegi. Kui see on lõpetatud, klõpsa nupule Edasi.

Klõpsa nupule Lõpeta kogu töö lõpetamiseks ja nõustajast väljumiseks. Kui soovid mis tahes ajal varem nõustajast väljuda, klõpsa nupule Loobu.

Autorid ja litsents

Impordinõustaja

Rakenduse autoriõigus 2013: Laurent Montel montel@kde.org

Dokumentatsiooni autoriõigus (c) 2013: Laurent Montel montel@kde.org

Tõlge eesti keelde: Marek Laane

Käesolev dokumentatsioon on litsenseeritud vastavalt GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi tingimustele.

Käesolev programm on litsenseeritud vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele.