Розділ 2. Профілі

Профіль є збіркою типових параметрів і обмежень, які може бути застосовано як до окремих користувачів, так і до груп користувачів.

Стільничне середовище KDE, а також всі програми KDE використовують особливу структуру каталогів для пошуку параметрів налаштувань та інших відомостей KDE може використовувати декілька різних адрес для такої структури каталогів Всі відомості і параметри налаштування, які буде знайдено за різними адресами, буде об’єднано перед їх застосуванням. Параметри блокування визначають, чи будуть братися до уваги параметри з домашньої теки користувача ($KDEHOME or ~/.kde), чи ні.

Профіль складається зі стандартної структури каталогів KDE за визначеною адресою, де зберігаються вказані вами параметри і відомості.

За допомогою KIOSK Admin Tool ви можете обрати адресу, за якою буде зберігатися профіль. Відомості щодо наявних профілів зберігаються у файлі /etc/kderc.

Рекомендуємо вам зберігати всі профілі у одному окремому каталозі. За використання такого каталогу, у файлі /etc/kderc слід буде зберігати лише посилання на цей окремий каталог, а KDE і KIOSK Admin Tool автоматично використовуватимуть всі профілі, які буде у ньому знайдено. Докладніші відомості викладено у розділі Розділ 7, Параметри KIOSK Admin Tool.