Розділ 3. Створення нових складанок

Діалогове вікно створення складанки

Як було описано у попередньому розділі, ви можете створювати складанки натисканням кнопки Створити нову складанку на панелі збірки складанок.

Після натискання цієї кнопки буде відкрито діалогове вікно створення складанки. Це вікно складається з трьох сторінок:

  1. За допомогою першої сторінки можна вибрати файл зображення, яке буде розрізано на шматочки. Не забудьте ввести належні метадані зображення: вам слід подякувати авторові зображення (наприклад фотографові або художнику); будь ласка, ставтеся до авторських прав на зображення з повагою.

  2. За допомогою другої сторінки ви можете вибрати тип шматочків, на які буде розрізано зображення. До складу пакунка Palapeli включено збірку інструментів розрізання, ви можете також встановити додаткові інструменти розрізання.

  3. За допомогою останньої сторінки діалогового вікна ви зможете налаштувати вибраний інструмент розрізання. Ви, наприклад, можете вибрати іншу кількість шматочків або змінити параметри форми шматочків. Набір параметрів, які можна змінити, залежить від вибраного інструменту розрізання.

У цьому підручнику обговорено інструменти розрізання, які є частиною пакунка Palapeli. Якщо вами було отримано сторонній інструмент розрізання для Palapeli, будь ласка, зверніться до документації з цього додатка, якщо у вас виникають проблеми зі встановленням або його використанням у вашій системі.