Взаємодія з мишею

За допомогою цієї сторінки діалогового вікна налаштування ви зможете визначити прив’язку кнопок миші до дій, описану у розділі щодо керування полем для гри за допомогою миші. Слід уникати неоднозначного визначення дій. Три основних дій можна пов’язати з лівою кнопкою миші, оскільки під час їхнього виконання вказівник має перебувати над різними частинами ігрового поля. Інші ж дій доведеться прив’язувати до інших кнопок миші.

Пункти дій поділено на ті, які можна пов’язати з кнопками миші (наприклад Пересування поля огляду перетягуванням), і ті, які можна пов’язати з коліщатком миші (наприклад Гортати поле огляду горизонтально).

Вкладка «Кнопки миші»

Праворуч від пункту кожної з дій наведено зображення миші, за допомогою якого можна бачити поточну прив’язку. Щоб змінити прив’язку наведіть вказівник на цю кнопку і клацніть лівою кнопкою миші, а потім кнопкою миші, яку ви бажаєте пов’язати з дією. Якщо під час клацання другою кнопкою миші буде натиснуто клавішу-модифікатор, відповідна дія виконуватиметься, лише якщо буде натиснуто клавішу-модифікатор.

Підказка

Крім того, замість клацання ви можете натиснути клавішу Пробіл, що не пов’язувати дію з будь-якою з кнопок (Без кнопки). Подібна прив’язка можлива, лише якщо утримується натиснутою одна з клавіш-модифікаторів. Прив’язка Без кнопки означає, що роль кнопок миші виконуватиме клавіша-модифікатор: дію буде виконано у відповідь на натискання клавіші-модифікатора, виконання дії припинятиметься, щойно клавішу-модифікатор буде відпущено.

Вкладка «Коліщатко миші»

Можливості цієї вкладки подібні до можливостей попередньої. Призначати дії слід прокручуванням коліщатка миші, а не клацанням кнопкою. Натискання клавіш-модифікаторів під час призначення призводитиме до тих самих наслідків, що і на попередній вкладці.

Підказка

Якщо на вашій миші встановлено коліщатко миші з можливістю зміни напрямку (це зокрема стосується більшості сенсорних панелей ноутбуків), ви зможете скористатися перевагами цього способу керування: програма розпізнаватиме гортання коліщатком у обох напрямках, горизонтальному і вертикальному.