Діалогове вікно імпортування зображень

У лівій частині цього діалогового вікна буде показано попередній перегляд імпортованого зображення, створений на основі вказаних за допомогою правої частини вікна параметрів.

Ви можете вибрати схему ниток для завершеного візерунка. Типовою є схема, визначена як типова у діалоговому вікні Властивості візерунка. Ви можете увімкнути обмеження на кількість кольорів у візерунку і визначити бажану кількість. Типово, у імпортованому візерунку буде стільки кольорів, скільки визначено у початковому зображенні, яке було перетворено на візерунок для вишивання. За допомогою пункту Ігнорувати колір ви можете вибрати інструментом «Піпетка» колір на зображенні, який буде проігноровано під час імпортування. Цей пункт буде корисним, якщо під час перетворення на стібки слід вилучити із зображення небажане тло. На зображенні попереднього перегляду проігноровані ділянки буде заповнено картатим візерунком.

Типове значення щільності основи визначається за допомогою діалогового вікна властивостей нового візерунка, масштаб буде вибрано так, щоб він був якомога ближчим до визначеного у діалоговому вікні властивостей нового візерунка. Якщо потрібно, типові значення можна змінити.

Пункт Обрізати зображення надає змогу обрізати зображення попереднього перегляду. Наведіть вказівник на зображення попереднього перегляду, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити потрібну вам область. Для того, щоб вибір був точнішим, передбачено показ напрямних ліній перед вибором початкової точки. Щойно позначення області буде завершено після відпускання кнопки миші, у області попереднього перегляду буде показано обрізану частину. Якщо потрібно, можна виконати подальше обрізання. Натискання кнопки скидання або вимикання обрізання поверне зображення попереднього перегляду до початкових розмірів.

За допомогою пункту Використовувати частинні стібки ви можете уможливити використання частинних стібків у імпортованому візерунку. Таким чином можна фактично подвоїти роздільність без впливу на розміри вишивки.

Натисканням кнопки Гаразд можна перетворити зображення на візерунок.