Операції із мітками та подробиці щодо мітки

Щоб переглянути операції або переглянути і змінити дані, пов’язані з певною міткою, позначте пункт мітки у списку і перейдіть на відповідну вкладку у правій частині діалогового вікна.

Подробиці щодо мітки

Операції із мітками

Щоб переглянути список операцій, пов’язаних із позначеною міткою, перейдіть на вкладку Операції. Показаний список буде подібним до списку операцій для певного отримувача. Ви можете навести вказівник миші на пункт операції, двічі клацнути лівою кнопкою миші, і програма покаже запис операції у обліковій книзі для рахунку, у якому до операції було додано мітку.

Подробиці щодо мітки

Щоб переглянути і змінити параметри, пов’язані з певною міткою, позначте пункт мітки у списку і перейдіть на вкладку Подробиці.

  • Ви можете вибрати колір, яким буде позначено операції, з якими пов’язано певну мітку. Якщо ви натиснете кнопку кольору, програма відкриє діалогове вікно вибору відповідного кольору.

  • Позначення пункту Закрито не внесе змін до жодного із записів операцій, які вже було пов’язано з міткою, але використання мітки для нових операцій стане неможливим.

  • Щоб внести зміни до нотаток, пов’язаних із міткою, просто змініть текст у відповідному полі.

Після внесення змін не забудьте натиснути кнопку Оновити, яку розташовано у нижній правій частині вікна програми. Програма попросить вас вирішити долю змін, якщо ви не зробите цього до закриття діалогового вікна.