Безпосереднє введення операцій до списку

Запис безпосередньої операції

Другий спосіб введення операцій у облікову книгу полягає у безпосередній зміні списку операцій.

Щоб зробити це, вам слід спочатку повідомити KMyMoney про те, що ви не бажаєте використовувати форму введення операцій. Для цього відкрийте діалогове вікно параметрів і зніміть позначку з пункту Показати форму операції.

Відкрити відповідне діалогове вікно можна за допомогою пункту меню ПараметриНалаштувати KMyMoney з наступним вибором пункту Список зі списку, розташованого ліворуч. Пункт, позначку з якого слід зняти, називається Показати форму операції. Після зняття позначки натисніть кнопку Гаразд, щоб перейти до режиму безпосереднього введення або редагування операцій.

Запуск редагування

Щоб ввести нову операцію до списку, достатньо навести вказівник на відповідний пункт списку і клацнути лівою кнопкою миші, натиснути комбінацію клавіш Ctrl+Ins або кнопку Створити, розташовану у нижній частині вікна. Пересувати курсор позначення списком можна за допомогою натискання клавіш Стрілка вгору і Стрілка вниз. Після натискання клавіші Enter або подвійного клацання лівою кнопкою миші у списку буде відкрито для редагування поля, у які вам слід ввести відповідні дані.

Для пересування між полями скористайтесь натисканням клавіші Tab. Після введення даних натисніть клавішу Enter, щоб зберегти зміни. Натискання клавіші Esc призведе до скасування внесених вами змін.

Якщо було позначено пункт Enter пересуває фокус між полями, натискання клавіші Enter пересуватиме фокус у наступне поле, подібно до натискання клавіші Tab, окрім випадку останнього поля з даними.

Вибір способу введення параметрів операцій є питанням ваших особистих уподобань.