Розділ 6. Рахунки

Michael T. Edwardes

Roger Lum

Jack H. Ostroff

версія 5.0.0 (1 лютого 2018 року)

Перегляд рахунків

На панелі рахунків буде наведено резюме всіх рахунків. Вона подібна до панелі установ, але рахунки розподілено за категоріями активів і пасивів. Серед типових рахунків активів банківські рахунки, готівка та інвестиції, до типових же рахунків пасивів належать кредитні картки та кредити.

Загалом, існує ще дві категорії рахунків: прибутки і витрати. Категорії — це спосіб упорядковування ваших фінансових операцій; вони групуються за категоріями прибутків чи витрат і обробляються KMyMoney на внутрішньому рівні як рахунки. Докладніший опис категорій наведено у розділі Категорії. Категорії рахунків прибутків і витрат буде показано у режимі категорій завжди, але ви можете налаштувати KMyMoney так, щоб їх було показано і у режимі перегляду рахунків.

Панель рахунків

Подібно до режиму перегляду установ, у режимі перегляду рахунків буде показано декілька стовпчиків даних із описовими та загальними відомостями щодо кожного з рахунків. У решті цього розділу ми зосередимося на функціональних можливостях обробки рахунків активів і пасивів. Рахунки, тобто категорії, прибутків і витрат описано у розділі Категорії.