Редагування даних рахунку

Щоб змінити параметри якогось рахунку, клацніть правою кнопкою миші на пункті рахунку і виберіть у контекстному меню пункт Редагувати рахунок... або, якщо цей рахунок відкрито у обліковій книзі, скористайтеся пунктом меню РахунокРедагувати рахунок.... У відповідь буде відкрито вікно з декількома вкладками, за допомогою кожної з яких ви зможете переглянути і змінити дані рахунку. Щоб дізнатися більше про ці параметри, ознайомтеся з розділом щодо створення рахунків.

Зміна параметрів рахунку

Загальне. Тут можна переглянути загальні дані щодо рахунку, змінити його назву, дати створення або відкриття, а також деякі основні параметри рахунку.

Установа. Тут можна переглянути і змінити параметри банківської установи та номери рахунку. Тут також можна створити запис установи.

Ієрархія. Ви можете змінити основний рахунок натисканням пункту іншого основного рахунку на цій панелі з ієрархічною структурою рахунків.

Обмеження. Цією вкладкою можна скористатися лише для рахунків активів і боргів. Якщо ви вкажете обмеження у відповідних полях, KMyMoney попереджатиме вас, коли баланс рахунку досягатиме відповідних значень.

Податок. Тут ви можете визначити, чи обкладається цей рахунок ПДВ і чи слід включати рахунок до податкової звітності.

Інтернет-параметри. Цю вкладку буде показано, лише якщо рахунок буде пов’язано з інтернет-рахунком. На сторінці ви побачите три вкладки.

  • Параметри рахунку: тут буде показано стан інтернет-з’єднання, назву банку або брокера та номер рахунку. Ви зможете зберегти або змінити пароль до інтернет-рахунку.

  • Параметри OFX: тут ви можете скоригувати параметри, які KMyMoney використовує під час встановлення з’єднання OFX з установою. Ця вкладка може знадобитися вам, лише якщо у вас виникають помилки після першого налаштування інтернет-рахунку або якщо вашою було змінено програмне забезпечення сервера OFX.

  • Параметри імпорту: тут ви можете повідомити KMyMoney, яку дату слід використовувати як початкову для імпортування. Крім того, починаючи з версії 4.6, ви можете вибрати основу для назви отримувача для імпортування: PAYEEID, NAME або MEMO.