Меню «Інструменти»

ІнструментиПереглядач журналу GnuPG...

Запускає KWatchGnuPG, інструмент для показу даних, які виводять програми GnuPG. Якщо раптом з незрозумілих причин стає непрацездатним підписування, шифрування або перевірка, ви можете знайти причину у даних, які виводить ця програма.

Цим пунктом не можна скористатися у Windows®, оскільки відповідні механізми не реалізовано у допоміжній програмі для цієї платформи.

ІнструментиОсвіжити сертифікати OpenPGP

Оновлює дані всіх сертифікатів OpenPGP за допомогою команди

gpg --refresh-keys

Після успішного виконання команди, у ваше локальне сховище ключів буде внесено всі зміни, що стосуються чинності сертифікатів OpenPGP.

Докладніші відомості щодо недоліків можна знайти у розділі ІнструментиОсвіжити сертифікати X.509 .

ІнструментиОсвіжити сертифікати X.509

Оновлює дані всіх сертифікатів S/MIME за допомогою команди

gpgsm -k --with-validation --force-crl-refresh --enable-crl-checks

Після успішного виконання команди, у ваше локальне сховище ключів буде внесено всі зміни, що стосуються чинності сертифікатів S/MIME.

Примітка

Для оновлення сертифікатів X.509 або OpenPGP програмі доведеться отримати всі сертифікати і CRL, щоб перевірити, чи не було часом відкликано деякі з них.

Подібне отримання може значно навантажити ваше мережеве з’єднання та інші мережеві з’єднання, а отже може тривати годину або більше, залежно від швидкості з’єднання та кількості сертифікатів, які слід перевірити.

ІнструментиІмпортувати CRL з файла...

Надає вам змогу вручну імпортувати CRL з файлів.

Зазвичай, обробка списків анулювання (відкликання) сертифікатів (Certificate Revocation Lists або CRL) виконується сервером у прозорому режимі, але іноді корисно імпортувати CRL вручну до локального кешу CRL.

Примітка

Для того, щоб можна було здійснювати імпортування CRL, програму DirMngr має бути встановлено у одному з каталогів, визначених системною змінною PATH. Якщо цей пункт меню буде неактивним, вам слід повідомити адміністратора вашої системи про те, що слід встановити DirMngr.

ІнструментиСпорожнити кеш CRL

Спорожняє кеш CRL GpgSM.

Ймовірно, що цей пункт ніколи вам не знадобиться. Замість цього пункту ви можете освіжити кеш CRL у примусовому порядку вибором всіх сертифікатів з наступним використанням пункту ІнструментиОсвіжити сертифікати X.509 .

ІнструментиСкинути кеш CRL

Докладно показує вміст кешу CRL GpgSM.