Налаштування «Системи GnuPG»

Цю частину даних діалогового вікна буде автоматично визначено на основі даних, виведених командою gpgconf --list-components, а також для кожного з виведених цією командою компонентів, даних, виведених командою gpgconf --list-options компонент.

Примітка

Найкорисніші з цих пунктів продубльовано на окремих сторінках діалогового вікна налаштувань Kleopatra. Довідку з вибраних пунктів цієї частини діалогового вікна, використаних на двох сторінках діалогового вікна налаштувань, можна знайти у розділах «Налаштування «Служб каталогів»» і «Налаштування параметрів «Перевірки S/MIME»».

Точний перелік пунктів цієї частини діалогового вікна залежить від встановленої у вашій системі версії сервера GnuPG і, потенційно, програмної платформи. Ми обговоримо лише загальне компонування діалогового вікна, зокрема відповідність параметрів GpgConf елементам керування графічного інтерфейсу Kleopatra.

GpgConf повертає дані щодо налаштування багатьох компонентів. У межах кожного компонента окремі пункти об’єднано у групи.

Kleopatra показуватиме для кожного з компонентів, про які повідомить GpgConf, окрему вкладку. У верхній частині кожної з груп буде показано горизонтальну лінію і назву групи, яку було повернуто GpgConf.

Кожному параметру GpgConf відповідає певний тип. Окрім деяких добре відомих параметрів, які у Kleopatra керуються зручними спеціалізованими пунктами, відповідність типів GpgConf елементам керування Kleopatra є такою:

Таблиця 5.1. Відповідність типів GpgConf графічним елементам керування

Тип GpgConfЕлемент керування у Kleopatra
для списківне для списків
noneЛічильникПоле для позначки
stringНемаєРядок введення тексту
int32Рядок введення тексту (без форматування)Поле лічильника
uint32
pathnameНемаєспеціалізований елемент керування
ldap serverспеціалізований елемент керуванняНемає
key fingerprintНемає
pub key
sec key
alias list

Докладніші відомості з налаштування та способів налаштування можна знайти на сторінці довідки (man) GpgConf.