Налаштування «Дій з шифрування»

Налаштування Роботи з електронною поштою

Тут ви можете налаштувати деякі з аспектів обробки електронної пошти UiServer Kleopatra. У поточній версії ви можете лише налаштувати «Швидкий режим» для підписування та шифрування електронної пошти, відповідно.

Якщо буде увімкнено «Швидкий режим», програма не показуватиме діалогових вікон під час підписування (шифрування) листів електронної пошти, якщо не буде виявлено конфлікту, який вимагатиме розв’язання вручну.

Налаштування Дій над файлами

Тут ви можете налаштувати аспекти обробки файлів за допомогою UiServer Kleopatra. У поточній версії ви можете лише вибрати програму обчислення контрольних сум, яку буде використано для CHECKSUM_CREATE_FILES.

Скористайтеся пунктом Програма контрольних сум, щоб вказати, яку з виявлених програм для обчислення контрольних сум слід використовувати для створення файлів контрольних сум.

Під час перевірки контрольних сум відповідну програму буде виявлено автоматично на основі назв знайдених файлів контрольних сум.

Примітка

Користувач з правами адміністратора або досвідченого користувача може повністю визначити, які програми обчислення контрольних сум доступні для використання у Kleopatra, на основі так званих «Визначень контрольних сум» у файлі налаштувань. Докладніше про це у розділі «Налаштування програм обчислення контрольних сум для створення/перевірки контрольних сум» глави Розділ 6, Довідник адміністратора.