Як гратися

Отже, ви готові до своєї першої гри у го. Якщо ви ще недостатньо знайомі з правилами, рекомендуємо вам ознайомитися з відповідною статтею у Вікіпедії або скористатися інтерактивним способом вивчення го, автором якого є Хірокі Морі (Hiroki Mori).

Зробити хід дуже просто: наведіть вказівник миші на відповідний перетин ліній сітки і клацніть лівою кнопкою миші. Програма показуватиме маленьку чорну точку у перетині, куди буде покладено ваш камінь після клацання.

Гравця, який робить хід, можна визначити за кольором вказівника, який змінюється залежно від кольору гравця, який робить хід.

Крім того, ви можете ознайомитися з відомостями про гру, де також буде показано попередній хід та деякі статистичні дані. Програма також показуватиме повних журнал ходів. Якщо вам потрібно знати, у якому порядку викладалися камені на дошку, просто натисніть кнопку Показати номери ходів. Якщо ви вважаєте, що будь-який з варіантів вашого ходу вестиме до програшу, просто натисніть кнопку Пропустити хід і передайте хід вашому супернику. Якщо хід пропустять обидва гравці, гра вважатиметься завершеною. Зауважте, що завершення гри у го має бути спільним рішенням обох гравців.

Гра, розпочата з нуля

Зауважте, що ви можете у будь-який момент зберегти поточну гру. Зробити це можна за допомогою пункту Save меню Гра.

Отримання підказки

Іноді важко визначитися з наступним ходом. Якщо ви бажаєте, щоб комп’ютер зробив вам невеличку підказку, просто натисніть кнопку Підказка, наведену на знімку вікна нижче. У відповідь на дошці з’явиться декілька прозорих каменів з намальованими числами. Ці камені позначають рекомендовані ходи з їх оцінкою. Оцінка визначає те, наскільки добрим буде хід. Ви можете обрати один з рекомендованих ходів або будь-який інший хід клацанням лівою кнопкою миші у відповідній позиції на дошці.

Отримання підказки.