Розділ 4. Налаштування гри

Якщо ви бажаєте змінити налаштування Kigo, відкрийте меню Параметри і оберіть у ньому пункт Налаштувати Kigo....

У відповідь програма відкриє діалогове вікно налаштування, подібне до наведеного нижче. Відкрити це вікно можна також послідовним натисканням комбінацій клавіш Alt+А та Alt+K.

Оскільки Kigo є програмою дуже гнучкою у налаштуванні, ви зможете налаштувати її відповідно до будь-яких ваших бажань. Ви можете змінити розташування і розміри всіх панелей навколо центральної ігрової області. Ви також можете налаштувати панель інструментів, розташувавши на ній лише потрібні вам кнопки. Для цього скористайтеся пунктом меню ПараметриНалаштувати пенали.... Те саме можна зробити і для всіх клавіатурних скорочень у грі. Якщо вам потрібне максимальне місце для ігрового поля, ви навіть можете сховати панель інструментів та більшість віджетів панелей за допомогою відповідних пунктів меню Параметри.

Загальне налаштування

Найважливішим для гри є налаштування сервера рушія го. Для належної роботи Kigo потрібне коректний сервер гри. Як можна бачити з наведеного нижче знімка вікна, типово програма використовує сервер GnuGo. Якщо сервер гри працює належним чином, невеличка лампочка поряд з полем команди рушія набуде зеленого кольору. Якщо ця лампочка не набуває зеленого кольору, або ви бажаєте скористатися іншим сервером го, вам слід встановити інший рушій го, яким можна керувати за допомогою GnuGo Text Procotol (GTP) і вказати відповідні команди та параметри. Докладніше про це можна дізнатися з документації відповідного рушія го.

Загальні налаштування.