Бічна панель

Ліву бічну панель можна увімкнути у режимах навігації та перегляду, але у режимі навігації типово цю панель не показано. Показ бічної панелі можна увімкнути або вимкнути за допомогою пункту меню ПереглядБічна панель (F4) або натисканням маленької стрілочки у верхній частині роздільника бічної панелі. Натискання цієї стрілочки згортає і розгортає бічну панель. Кнопка згортання може накладатися на зображення, але якщо ви виведете вказівник миші за межі цієї кнопки, програма автоматично приховає кнопку. На бічній панелі буде показано декілька вкладок:

Теки

Тут буде показано список всіх тек у вашій системі. Ви зможете перемикатися між цими теками. У режимі навігації буде показано мініатюри зображень у теці, у режимі перегляду — перше з зображень у теці. Ви можете розпочати перегляд вмісту теки з цього зображення натисканням кнопок Попереднє і Наступне або відповідних клавіатурних скорочень. Клацання на позначці теки декілька разів перемикає програму між режимами перегляду і навігації.

Інформація

Тут буде показано Метадані, зокрема назву файла і його розмір. За допомогою посилання Більше... ви зможете переглянути всі доступні метадані та визначити, які з них буде показано на бічній панелі.

Дії

За допомогою цієї панелі ви зможете виконувати раніше описані загальні дії над зображеннями, а також дії, специфічні для режиму перегляду. Тут також можна виконати типові дії над файлами, зокрема копіювання, перейменування, вилучення та створення тек.