Дії над зображеннями

У Gwenview є декілька можливостей, які доступні у режимах навігації, перегляду і повноекранному режимі. Gwenview може виконувати базові операції зміни ваших зображень.

  • Поворот: дія з повороту обертає ваше зображення за або проти годинникової стрілки, залежно від того, чи використовуєте ви пункт меню ЗміниОбернути праворуч (Ctrl+R), чи пункт меню ЗміниОбернути ліворуч (Ctrl+L)

  • ЗміниВіддзеркалення: ця дія віддзеркалить зображення відносно вертикальної вісі так, неначе ви спостерігаєте за ним у дзеркалі.

  • ЗміниПеревернути: ця дія переверне ваше зображення догори низом (віддзеркалення відносно горизонтальної вісі)

  • ЗміниЗмінити розмір (Shift+R): ця дія надасть вам змогу стиснути або розтягти зображення. Пам’ятайте, що збільшення розмірів зображення може призвести до розмивання або утворення квадратів на зображенні.

Доступ до цих дій можна також отримати за допомогою вкладки Дії бічної панелі програми.

Якщо ви внесли зміни до одного або декількох зображень, програма покаже панель з додатковими кнопками дій у верхній частині панелі перегляду зображень. За допомогою цієї додаткової панелі ви зможете скасувати або повторити скасовані дії, перейти до попереднього або наступного зміненого зображення, а також скористатися трьома кнопками для збереження змінених зображень.

Підказка

Якщо вами було встановлено додатки KIPI, ви зможете скористатися меню Додатки. За допомогою цього меню ви зможете виконувати над зображеннями додаткові дії.