Повноекранні режими

Доступ до повноекранного режиму можна отримати натисканням кнопки Повноекранний режим на панелі інструментів або за допомогою пункту меню ПереглядПовноекранний режим (Ctrl+Shift+F).

Щоб вийти з цього режиму, натисніть клавішу Esc.

Повноекранний режим навігації

У режимі навігації ви також можете перевести програму у повноекранний режим натисканням кнопки, яку буде показано після наведення вказівника миші на мініатюри.

Перехід до повноекранного режиму навігації надасть вам змогу зосередитися саме на роботі з зображеннями. Ним зручно користуватися на звичайному комп’ютері, а ще зручніше, якщо покза зображень з вашого комп’ютера відбувається на великому телеекрані, коли ви показуєте ваші знімки гостям.

Повноекранний режим перегляду

У повноекранному режимі перегляду ви можете спостерігати за показом слайдів ваших зображень. Увійти у повноекранний режим можна за допомогою кнопки, яка з’являється на виринаючий панелі, коли ви проводите вказівником миші над мініатюрою зображення у режимі навігації, це можна також зробити натисканням кнопки Повноекранний режим на панелі інструментів.

Верхню панель буде автоматично приховано. Щоб наказати програмі показати цю панель, просто пересуньте вказівник миші у верхню частину екрана. Якщо вказівник миші перебуватиме на верхній панелі, програма не ховатиме панель автоматично. Більшість кнопок цієї панелі взято з панелі інструментів у режимі огляду або перегляду, окрім кнопки Вийти з повноекранного режиму, натискання якої поверне вас до основного вікна Gwenview, кнопки Призупинити/Поновити показ слайдів та кнопки Налаштувати повноекранний режим, за допомогою якої можна відкрити невеличке діалогове вікно визначення параметрів, за допомогою якого ви зможете просто і швидко налаштувати показ слайдів. Передбачено такі параметри показів слайдів:

  • Повзунок Інтервал, який керує тим, наскільки довго Gwenview показуватиме зображення, перш ніж перейти до наступного.

  • Якщо позначено поле з міткою Цикл, після досягнення кінця списку зображень у показі слайдів, показ слайдів буде продовжено з початку списку, а не припинено.

  • Якщо позначено поле з міткою Випадковий, замість показу вмісту теки за абеткою, зображення буде показано у випадковому порядку.

  • Кнопка Вибрати дані щодо зображення, які слід показувати надає вам змогу визначити перелік метаданих, які буде показано під кнопками на панелі інструментів.

  • Якщо позначено пункт Показувати мініатюри, програма показуватиме мініатюри всіх зображень з поточної теки праворуч від панелі інструментів.

  • За допомогою повзунка Висота можна змінити розмір показаних мініатюр.

Якщо увімкнено показ інших зображень у поточній теці, ці зображення буде показано у області на верхній панелі. Якщо навести вказівник миші на мініатюру зображенні і клацнути лівою кнопкою, зображення буде показано у основній області вікна.