Можливості

Можна накреслити декілька графіків на одному малюнку. Просто скористайтеся кнопкою Додати, коли ви знаходитеся у режимі списку. Для кожного з графіків ви можете встановити його колір.

Розмір та розташування області перегляду можна змінювати за допомогою миші. За допомогою коліщатка ви можете її збільшувати або зменшувати. Також ви можете вибрати область, утримуючи ліву кнопку миші, коли ви відпустите кнопку, область буде збільшено до розмірів області перегляду. Пересунути область перегляду можна за допомогою клавіш зі стрілочками.

Примітка

Ви можете явно задати ділянку показу плоского графіка за допомогою вкладки Демонстраційне вікно вкладки Двовимірний графік.

За допомогою вкладки Список ви можете відкрити вкладку Редагування для редагування або вилучення функції: двічі клацніть на позначці функції у списку. Позначенням або зняттям позначки з пункту функції можна наказати програмі показувати або приховувати графік функції.

У меню Двовимірний графік ви знайдете такі пункти:

  • Показати або сховати сітку

  • Зберігати співвідношення розмірів під час зміни масштабу

  • Збільшити (Ctrl++) і зменшити (Ctrl+-)

  • Зберегти (Ctrl+S) графік у файлі зображення

  • Оновити перегляд до початкового масштабу

  • Вибрати роздільну здатність для графіків

Нижче наведено знімок вікна, на якому вказівник користувача розташовано у позиції найправішого кореня функції sin(1/x). Для креслення графіка використано дуже малий масштаб, оскільки функція осцилює у околі початку координат. Також показано можливості інтерактивного курсора: у відповідь на наведення вказівника на точку графіка програма показує значення координат x та y у нижньому лівому куті екрана. Також на графіку показано інтерактивну лінію дотичної.

Вікно плоских графіків KAlgebra