KCharSelect

Daniel Laidig

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія 1.12 (Програми 16.04) (25 квітня 2016 року)

KCharSelect — програма для вибору спеціальних символів з усіх встановлених шрифтів і копіювання цих символів у різних форматах (звичайному текстовому, форматі позиції у Unicode або коду HTML) до буфера обміну даними.

Двічі клацніть на символів у полі таблиці символів або натисніть клавішу Enter, щоб додати символ до поля редагування, розташованого під таблицею символів. Так можна зібрати слово або групу певних символів, щоб потім скопіювати їх разом до буфера обміну даними.

Скористайтеся пунктом Віддзеркалити текст, щоб обернути порядок вибраних символів.

Типово, символи додаються у праву частину запису групи символів або за позицією курсора у групі. За допомогою пункту меню «Зміни» У зворотному напрямку ви можете наказати програмі додавати символи у ліву частину групи.

Ви можете переглядати символи за категоріями або швидко знайти певний символ за його назвою. Програма KCharSelect здатна показувати різноманітну інформацію щодо позначеного символу. Серед показаних даних буде не лише назва символу Unicode, але і його альтернативні назви, загальні нотатки та посилання на подібні символи.

З метою технічного використання буде показано різноманітні представлення позначеного символу. Крім того, KCharSelect показує дані Unihan для східноазійських мов, зокрема визначень англійською та різноманітних вимов.