Інтеграція з LyX

LyX — система роботи з документами, яка заохочує користувачів до структурованого підходу до створення документів (WYSIWYM), а не простої орієнтації на вигляд документа (WYSIWYG).

KBibTeX можна інтегрувати до LyX за допомогою каналу передавання вхідних-вихідних даних LyX.

  1. По-перше, вам слід налаштувати LyX на використання каналу обміну даними. Виберіть у меню LyX пункт ІнструментиНалаштувати. Відкрийте сторінку Шляхи і введіть якусь адресу (наприклад ~/.lyx/lyxpipe) до поля Канал сервера LyX.

    Налаштовування LyX
  2. Натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти зміни.

  3. Виберіть у меню пункт ІнструментиПереконфігурувати, щоб виконати повторне налаштовування LyX, і перезапустіть програму.

  4. Щоб додати позначені посилання з файла бібліографії, відкрийте документ, розташуйте курсор там, де слід додати бібліографію, і виберіть у меню головного вікна LyX пункт ВставкаСписки та змістБібліографія BibTEX....

  5. Натисніть кнопку Додати..., потім кнопку Вибрати.... Вкажіть LyX файл KBibTeX, bib . Натисніть кнопку Додати, потім натисніть кнопку Гаразд.

  6. Після цього, розташуйте курсор у місці документа, куди слід додати посилання на пункт бібліографії, і перемкніться на вікно KBibTeX. Позначте записи у списку елементів і скористайтеся пунктом меню ЕлементНадіслати до LyX/Kile або пунктом Надіслати до LyX/Kile контекстного меню елемента (викликається клацанням правою кнопкою миші).

  7. Посилання буде вставлено як позначку посилання у позицію курсора поточного документа LyX.