Підручник з KWrite

T.C. Hollingsworth

developer: Christoph Cullmann
Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія KDE Gear 21.12 (2 вересня 2021 року)

KWrite — це текстовий редактор, створений розробниками KDE, за допомогою якого ви можете редагувати по одному файлу у кожному з вікон цієї програми.


Вступ

KWrite — це не просто текстовий редактор, створений розробниками KDE. Його призначено бути редактором програмістів, цю програму можна розглядати як, принаймні частково, альтернативу іншим потужнішим редакторам. Можливо, найкраще використовувати цей редактор у зв’язці з Konqueror або Dolphin для перегляду вихідних файлів різними мовами програмування. Крім того, KWrite дуже непогано зарекомендував себе як простий редактор текстів. Однією з головних можливостей KWrite є розфарбовування синтаксису, налаштоване для багатьох різних мов програмування, зокрема C/C++, Java™, Python, Perl, Bash, Modula 2, HTML і Ada. У KWrite передбачено інтерфейс одного документа (SDI), що надає вам змогу редагувати по одному файлу у одному вікні.

KWrite — простий інтерфейс до компонента KatePart, який використовується у Kate, KDevelop та інших програмах з KDE, у яких потрібна можливість редагування тексту. Тому з усіма можливостями KWrite можна ознайомитися за допомогою підручника з KatePart.